tokio hotel
acest forum poate sa fie considerat si anti-manele! deci aici isi au loc rockerii, punkerii, rapperii si multi altii, numai manelistii sunt invitati sa...plece!
have fun!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokio hotel | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: dela_dela la Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 24 - 48 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
ce stitzi despre trupa? nu prea multe banuiesc, avand in vedere ca sunt atat de misteriosi...componentzii trupei s-au intalnit pe un forum manga...
18.9KB
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
LoVe-ThRuUlZ
1000 meere
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 135
|
|
asta shtiam... da' pt ceilaltzi kre nu shtiau 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
-`^BuBlle^`-
1000 meere
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 174
|
|
Cinema Bizarre is a German rock band from Berlin.
The group members met in 2005 at an anime convention. They formed a band, incorporating elements of glam rock, goth rock, new wave, and visual kei.[1] They signed to Island Records and released their debut album in 2007, which is a hit in Germany and Austria.
Strify - vocals (Full nickname: Jack Strifynak) Yu (Honnes De Buhr) - guitar Kiro - bass Shin - drums Luminor - keyboard, vocals
Singles "Lovesongs (They Kill Me)" #9 Germany, #32 Austria "Escape to the Stars" #36 Germany, #61 Austria "Forever or Never" "She Waits For Me" "Dysfunctional Family" "The Silent Place" "Silent Scream" "How Does It Feel" "After the Rain" "Angel in Disguise" "Don't Believe" "Get Off" "Heavesent" "I Don't Believe" "The Way We Are" Nu sunt fan. Dar am pus si eu de ..plictiseala. Chiar sunt anti`fan. ll detest.^
_______________________________________ Candy man, Cnady Man.^ Sweet, sugur, chocolate, cake, Tom.^ My sweet Candy Man Tom.^♥
 Tommy <3 Rog ca adminul sau unul dintre moderatori sa inchida fic`ul "...because l`m just a normal boy". Danke.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
dah elisu si noi stim..cel putin eu...app, luminor a avut iubita timp de 3 ani, asa stiu eu..acum are un iubit, pe jetsam...sunt muuuuuulte de spus, dar trebuie sa-mi revin din shock...kiro s-a sarutat in timpul unui concert q yu..
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
Ste
schrei
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 8
|
|
sall all!sunt noua pe aici!da,am auzit si yo de faza cu kiro si yu!defapt....am vazut...si dupaia kiro sa sarutat cu o tipa!da' nu era chiar in concert!...asta e tipa!scz dak stiati!
39KB
Modificat de Ste (acum 18 ani)
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
elisu
schrei
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 8
|
|
mam mai informat dc sau sarutat
sau luat dupa japonezi ptr ca si ei in timpul concertelor se saruta sau se pupa
toata chestia asta este ptr spectacol
nu atzi vazut ca toate fanele cum tzipa si zbiaraa cand se saruta 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
ah ) scuze ca nu am mai intrat forumul asta e de cacat... deci s-au sarutat ptr ca: 1)yu si kiro- asa le cam spune managerul sau asa vor.... 2)cu o tipa si apoi un tip: pentru show, deoarece au fost invitati la un spectacol la care trebuia sa vina cu ceva uimitor... yu a venit cu un caine huge, shin cu o bufnita, kiro cu un tip si o tipa, strify cu o fata si un baiat in lanturi, luminor cu o mamaie...
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 17 ani |
|