tokio hotel
acest forum poate sa fie considerat si anti-manele! deci aici isi au loc rockerii, punkerii, rapperii si multi altii, numai manelistii sunt invitati sa...plece! have fun!
Lista Forumurilor Pe Tematici
tokio hotel | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Adelinadia pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Mures
cauta Barbat
27 - 71 ani
tokio hotel / strify / Biografie Strify  
Autor
Mesaj Pagini: 1
bill_angel
Moderator

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 359
Aici scriem despre Strify

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam
Şi face vijelie
Nu-i o povară să te am
Tu-mi aduci bucurie.
Şi dacă tot ce părea vis
Acum e realitate
Din întîmplare în abis
Eu văd o claritate.
Şi tot ce mă speria odată
Acum mă linişteşte

pus acum 18 ani
   
bill_angel
Moderator

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 359
Strify (Solist)
Nume: Strify (nume de familie necunoscut)
Ziua de nastere: 20.8.1988
Zodia: Leu
Culoarea parului: Blond inchis
Culoarea ochilor: Albastru
Inaltime: 1, 66 m
Hobbys: Muzica, Cinema, Mangas, Nintendo DS

Strify: Pentru cariera, face Strify totul. In urma cu 6 luni a dat la o parte scoala, cu un an inainte de bacalaureat. "Cand s-a ivit sansa cu Cinema Bizarre, nu puteam sa o dau la o parte. Bacalaureatul pot sa il fac cand vreau." Strify a crescut impreuna cu fratele lui care are 15 ani. "Parintii mei s-au despartit cand aveam 7 ani. Atunci erau mereu certuri, acum sunt parintii mei prieteni." Inainte cu 3 ani si-a schimbat Strify look- ul. Momentan, Strify este solo. "Nu am avut niciodata relatii de durata." Ce e cu sexul? "Am avut o data in vis cu o moderatoare TV."
This that it likes quoted movie:

Favourite movies- Charlie and the chocolate factory - Factory - Corpse Bridle - Final Fantasy VII - Hero - Hime Mononoke -
Howl's Moving Castle - Kill Bill - Memoirs of has Geisha - Nightmare Before Christmas - Pom Poko - Pulp
Fiction - Silent Hill - Spirited Way

This that it likes quoted Literature:

- Angel Sanctuary - Dragon Ball - Dr.Slump - Gokinjo Monogatari - GTO - Nana - Neon Genesis Evangelion -
Paradise Kiss - Rg Veda - X'S/1999


_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam
Şi face vijelie
Nu-i o povară să te am
Tu-mi aduci bucurie.
Şi dacă tot ce părea vis
Acum e realitate
Din întîmplare în abis
Eu văd o claritate.
Şi tot ce mă speria odată
Acum mă linişteşte

pus acum 18 ani
   
bill_angel
Moderator

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 359
il cheama Sebastian=>sebiutza  

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam
Şi face vijelie
Nu-i o povară să te am
Tu-mi aduci bucurie.
Şi dacă tot ce părea vis
Acum e realitate
Din întîmplare în abis
Eu văd o claritate.
Şi tot ce mă speria odată
Acum mă linişteşte

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la