tokio hotel
acest forum poate sa fie considerat si anti-manele! deci aici isi au loc rockerii, punkerii, rapperii si multi altii, numai manelistii sunt invitati sa...plece!
have fun!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokio hotel | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Adelinadia pe Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Mures cauta Barbat 27 - 71 ani |
|
bill_angel
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 359
|
|
Aici scriem despre Strify 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum mă linişteşte
|
|
| pus acum 18 ani |
|
bill_angel
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 359
|
|
Strify (Solist) Nume: Strify (nume de familie necunoscut) Ziua de nastere: 20.8.1988 Zodia: Leu Culoarea parului: Blond inchis Culoarea ochilor: Albastru Inaltime: 1, 66 m Hobbys: Muzica, Cinema, Mangas, Nintendo DS
Strify: Pentru cariera, face Strify totul. In urma cu 6 luni a dat la o parte scoala, cu un an inainte de bacalaureat. "Cand s-a ivit sansa cu Cinema Bizarre, nu puteam sa o dau la o parte. Bacalaureatul pot sa il fac cand vreau." Strify a crescut impreuna cu fratele lui care are 15 ani. "Parintii mei s-au despartit cand aveam 7 ani. Atunci erau mereu certuri, acum sunt parintii mei prieteni." Inainte cu 3 ani si-a schimbat Strify look- ul. Momentan, Strify este solo. "Nu am avut niciodata relatii de durata." Ce e cu sexul? "Am avut o data in vis cu o moderatoare TV." This that it likes quoted movie:
Favourite movies- Charlie and the chocolate factory - Factory - Corpse Bridle - Final Fantasy VII - Hero - Hime Mononoke - Howl's Moving Castle - Kill Bill - Memoirs of has Geisha - Nightmare Before Christmas - Pom Poko - Pulp Fiction - Silent Hill - Spirited Way
This that it likes quoted Literature:
- Angel Sanctuary - Dragon Ball - Dr.Slump - Gokinjo Monogatari - GTO - Nana - Neon Genesis Evangelion - Paradise Kiss - Rg Veda - X'S/1999
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum mă linişteşte
|
|
| pus acum 18 ani |
|
bill_angel
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 359
|
|
il cheama Sebastian=>sebiutza 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum mă linişteşte
|
|
| pus acum 18 ani |
|