tokio hotel
acest forum poate sa fie considerat si anti-manele! deci aici isi au loc rockerii, punkerii, rapperii si multi altii, numai manelistii sunt invitati sa...plece!
have fun!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokio hotel | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: stephy_22
 | Femeie 25 ani Prahova cauta Barbat 25 - 53 ani |
|
th4ever
admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 337
|
|
mda...incepti voi k yo is mai tolomak si nu imi amintesc 
_______________________________________ LOL k nush ce semnatura sa pun )
|
|
| pus acum 18 ani |
|
zooey toons
moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 133
|
|
pai...l-am visat decat o data..ca eram la scoala in generala..eram mai mici..cred ca a 5-a sau a 6-a si mereu il ajutam cu tema la engleza si cand sa iasa el la tabla...m-am trezit
trebuia sa vad ce nota ia 
7KB
_______________________________________ `Du bist so geil du bist Mr. Perfekt Dein Körper macht süchtig nur Muskeln kein Fett Ich hab dich geliebt Du folgst deinem Trieb Dein Herz ist aus Stein Du bist ein Schwein`
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ana_kaulitz
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 81
|
|
mil si imaginez pe tom la tabla iese si se uita la cracii profesoarei 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
LoVe-ThRuUlZ
1000 meere
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 135
|
|
nu,yo nu la. visat...sau nu.mi my amintesc yo...ma rog,acu' nu.mi vine nik in minte...sh...mijto partea cu "cracii profesoarei" 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
LuV_ToKiO_HoTeL
schrei
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 79
|
|
normal k l-am visat de mute ori odata se facea k el vb germana si yo romana si nu ne intelegeam de loc altadata park il scuipasem pe fata si m-am dus sa-l spal si atuci m-a pupat,.........l-am mai visat odata k stateam cu el in pat la mn in camera si ne tineam de mana si nu mai stiu cum a continuat nu mai stiu c vise am mai avut 
25.1KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|
bill&tom_kaulitz_parisik
schrei
 Din: ploiesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 26
|
|
logic..lam visat..o data..veneam impreuna de la un concert..si am mers in kmera la tom..eu mam dus sa fac dus..si tom...a intrat nepoliticos in baie..si continuarea o stiti voi:>:>:>..aham si a intrat georg peste noi ..ma rog dupa care am gasit niste haine dale lu bill,mam imbracat in ele si am mankt o rodie(nush ce legatura are da a fost tare funny) 
_______________________________________ Running through the monsoon, Beyond the world, To the end of time, Where the rain won't hurt
Fighting the storm, Into the blue, And when I lose myself I think of you, Together we'll be running somewhere new…
Through the monsoon. Just me and you. ICH LIEBE BILL UND TOM!!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|