tokio hotel
acest forum poate sa fie considerat si anti-manele! deci aici isi au loc rockerii, punkerii, rapperii si multi altii, numai manelistii sunt invitati sa...plece! have fun!
Lista Forumurilor Pe Tematici
tokio hotel | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
stephy_22
Femeie
25 ani
Prahova
cauta Barbat
25 - 53 ani
tokio hotel / tom / l-ati visat?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
th4ever
admin

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 337
mda...incepti voi k yo is mai tolomak si nu imi amintesc

_______________________________________
LOL k nush ce semnatura sa pun )

pus acum 18 ani
   
zooey toons
moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 133
pai...l-am visat decat o data..ca eram la scoala in generala..eram mai mici..cred ca a 5-a sau a 6-a
si mereu il ajutam cu tema la engleza
si cand sa iasa el la tabla...m-am trezit

trebuia sa vad ce nota ia 

l-ati visat? pai...l-am visat decat data..ca eram scoala mai mici..cred 5-a sau 6-asi mereu ajutam moderator

7KB


_______________________________________
`Du bist so geil du bist Mr. Perfekt
Dein Körper macht süchtig nur Muskeln kein Fett
Ich hab dich geliebt
Du folgst deinem Trieb
Dein Herz ist aus Stein
Du bist ein Schwein`

pus acum 18 ani
   
th4ever
admin

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 337
    tom la tabla...yo nu prea cunosc locu' ala...nu imi place sa ies la tabla

_______________________________________
LOL k nush ce semnatura sa pun )

pus acum 18 ani
   
ana_kaulitz
schrei

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 81
mil si imaginez pe tom la tabla  iese si se uita la cracii profesoarei

pus acum 18 ani
   
LoVe-ThRuUlZ
1000 meere

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 135
nu,yo nu la. visat...sau nu.mi my amintesc yo...ma rog,acu' nu.mi vine nik in minte...sh...mijto partea cu "cracii profesoarei"   

pus acum 18 ani
   
LuV_ToKiO_HoTeL
schrei

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 79
normal k l-am visat de mute ori odata se facea k el vb germana si yo romana si nu ne intelegeam de loc altadata park il scuipasem pe fata si m-am dus sa-l spal si atuci m-a pupat,.........l-am mai visat odata k stateam cu el in pat la mn in camera si ne tineam de mana si nu mai stiu cum a continuat nu mai stiu c vise am mai avut  

l-ati visat? normal l-am visat mute ori odata facea germana romana intelegeam loc altadata park

25.1KB


pus acum 18 ani
   
bill&tom_kaulitz_parisik
schrei

Din: ploiesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 26
logic..lam visat..o data..veneam impreuna de la un concert..si am mers in kmera la tom..eu mam dus sa fac dus..si tom...a intrat nepoliticos in baie..si continuarea o stiti voi:>:>:>..aham si a intrat georg peste noi ..ma rog dupa care am gasit niste haine dale lu bill,mam imbracat in  ele si am mankt o rodie(nush ce legatura are  da a fost tare funny)     

_______________________________________
Running through the monsoon,
Beyond the world,
To the end of time,
Where the rain won't hurt

Fighting the storm,
Into the blue,
And when I lose myself I think of you,
Together we'll be running somewhere new…

Through the monsoon.
Just me and you.
ICH LIEBE BILL UND TOM!!!!

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la