tokio hotel
acest forum poate sa fie considerat si anti-manele! deci aici isi au loc rockerii, punkerii, rapperii si multi altii, numai manelistii sunt invitati sa...plece!
have fun!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokio hotel | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Alexandra21
 | Femeie 24 ani Calarasi cauta Barbat 24 - 53 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
pentru our sweet tom
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
Sufar si nimeni nu ma intelege, Plang si nimeni nu ma vede, Tip si nimeni nu ma aude. Inima mi-e ranita... Plange in singuratate... Ca tu esti prea departe... Si incet incet simt cum sangele Clocoteste in mine Cum inima bate din ce in ce mai tare Lacrimile-mi curg in nestire Si sufletu-mi arde de moarte... Durerea-mi apasa pieptul Doare...dar doare asa placut... Sange nu mai e... Acum Tristetea imi curge prin vene... Si viata incet, se scurge din mine Iti vad chipul ptr cateva clipe Esti aievea? Sau esti doar o fantasma a trecutului, Venita sa-mi bantuie visele, Facandu-le mai dulci? Ma apropii de tine Dar brusc dispari Atunci stiu ca n-ai fost decat o amagire, Doar o amintire, Un singur moment intr-un infinit de ani O adiere de vant, Un inger cazut... Sufar si nimeni nu ma intelege, Plang si nimeni nu ma vede, Tip si nimeni nu ma aude. Inima mi-e ranita... Plange in singuratate... Ca tu esti prea departe... Si incet incet simt cum sangele Clocoteste in mine Cum inima bate din ce in ce mai tare Lacrimile-mi curg in nestire Si sufletu-mi arde de moarte... Durerea-mi apasa pieptul Doare...dar doare asa placut... Sange nu mai e... Acum Tristetea imi curge prin vene... Si viata incet, se scurge din mine Iti vad chipul ptr cateva clipe Esti aievea? Sau esti doar o fantasma a trecutului, Venita sa-mi bantuie visele, Facandu-le mai dulci? Ma apropii de tine Dar brusc dispari Atunci stiu ca n-ai fost decat o amagire, Doar o amintire, Un singur moment intr-un infinit de ani O adiere de vant,
Un inger Un inger cazut...
33.9KB
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
nuh ma supar, stai linistita...dracii ii las p mai tarziu...las' k te-oi intalni eu vreodata...puradel aschizofremic! 
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
sweet_adri
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 37
|
|
euf.......e super poezia.....putin cam trista....dar super 
_______________________________________ Love is a crime I am a love killer!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
ms ms dar asta is eu...poooz you all
46.8KB
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ana_kaulitz
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 81
|
|
ce tare e ce emotionnt ((
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ana_kaulitz
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 81
|
|
Acum stau in casa La tine ma gandesc Si nu stiu cum sa fac Sa-ti spun ca te iubesc Am incercat tot ce se putea Pt a te vedea Dar drumul e pra lung Si nu pot sa ajung Numai speranta de a te vedea Mi-a redat increderea Tom tu esti tot ce eu doresc Si pe tine te iubesc Visul meu s-a implinit Si pe tine te-am zarit Acum stiu iubitu meu Ca ne vom iubi mereu
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
LoVe-ThRuUlZ
1000 meere
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 135
|
|
LOL...ce talent avetzi...my datzi.mi sh mie k yo zici k sunt o tufa 
|
|
| pus acum 18 ani |
|