tokio hotel
acest forum poate sa fie considerat si anti-manele! deci aici isi au loc rockerii, punkerii, rapperii si multi altii, numai manelistii sunt invitati sa...plece!
have fun!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokio hotel | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: sayler_moon_19
 | Femeie 25 ani Bacau cauta Barbat 26 - 46 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
va place un citat sau ....stiu eu ce...... aici le puneti! 
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
th4ever
admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 337
|
|
dak ceva poate merge si mai prost...va merge
dak ceva merge bn ceva a mer prost...
_______________________________________ LOL k nush ce semnatura sa pun )
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ana_kaulitz
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 81
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
bill_angel
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 359
|
|
Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din īntīmplare īn abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum mă linişteşte Căci nu poţi trăi viaţa toată Īn calvar sau poveste. Iar dacă te voi pierde iar Aşa cum am făcut E semn că ţi-am dat īn zadar Tot sfīntul ce-am avut. Iar dacă nu s-a īntīmpla Atunci ce pot să vreu? Să fie totul cum o vrea Cel Bunul Dumnezeu! 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din īntīmplare īn abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum mă linişteşte
|
|
| pus acum 18 ani |
|
bill_angel
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 359
|
|
La fiecare margine de vis Ramine o speranta ne-mplinita Ramine o ratacire in abis Ramine o amintire insufletita
La fiecare margine de vis Adio ne luam cu invershunare De la tot ce parea de nedescris De la suflet shi a inimii chemare
La fiecare margine de vis Uscata-n suferinta o lacrima apune Un gind hoinar, pribeag prin paradis La gesturi inumane ne supune
La fiecare margine de vis Un sentiment de teama ne cuprinde Un tainic dor, un gind ascuns Cava ce intr-u totul ne surprinde
La fiecare margine de vis Raminem innecati in suferinta Cu drumul spre inima deschis Cu totul afundati intr-u credinta 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din īntīmplare īn abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum mă linişteşte
|
|
| pus acum 18 ani |
|
bill_angel
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 359
|
|
Viaţa este o gară, Cum alta n-a existat, Mii de oameni aici coboară, Alţii urcă şi-au plecat. Mult le-a trebuit la lume Să gīndească, să se adune, Să se-ndrepte spre apus, Să spună ce-au avut de spus. Dar cu toţii deja ştim Să trăim şi să glumim, Dar cine īndrăzneşte oare Viaţa să-şi pună la-ncercare? Iar cursul vieţii ce să fie, Suferinţă, bucurie? Pentru toţi e o taină ascunsă Care trebuie pătrunsă. Iar forţīndu-ne norocul Ne cam jucăm cu focul, Şi mare ţi-e suferinţa Cīnd nu-ţi realizezi dorinţa. De aceea eu īţi spun: Să fii om de omenie, Să faci multă bucurie, Iar cīnd timpul va veni Tu īn urmă nu privi. Ci coboară-ncet din gară, Lăudīnd şi proslavind, Viaţa ce-ai trăit-o chiar de: Neagră ţi-a fost fericirea Şi amară a fost iubirea, Iar aici īţi e finalul Vine clipa te ia valul Şi te bagă īn pămīnt. Şi rămīi o amintire, Un om demn de dăinuire, O fiinţă de valoare Şi de mare īnsemnare. asta chiar super 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din īntīmplare īn abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum mă linişteşte
|
|
| pus acum 18 ani |
|