tokio hotel
acest forum poate sa fie considerat si anti-manele! deci aici isi au loc rockerii, punkerii, rapperii si multi altii, numai manelistii sunt invitati sa...plece!
have fun!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokio hotel | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: crazygirl pe Simpatie
 | Femeie 24 ani Buzau cauta Barbat 26 - 80 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
cred ca titlul spune totul...eu ma tem de bau-bau...glumeam! ma tem de ....................manelistii aia imputiti..cine stie ce le vine in minte..
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
eeeeeee da ce sa zic mama ce mi-ai ars-o cu asta! 
80.1KB
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
LoVe-ThRuUlZ
1000 meere
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 135
|
|
mie mi.e teama sa n.o vad p biank(colega mea d clasa)dezmbracata...ash muriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....sh,al doilea lucru...mi.e teama de pastile 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
bill_angel
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 359
|
|
imi e teama dee.........hmmmmmmm......de Dumnezeu pt k el e cel mai puternic....gata am gasit 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum mă linişteşte
|
|
| pus acum 18 ani |
|