tokio hotel
acest forum poate sa fie considerat si anti-manele! deci aici isi au loc rockerii, punkerii, rapperii si multi altii, numai manelistii sunt invitati sa...plece! have fun!
Lista Forumurilor Pe Tematici
tokio hotel | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
crazygirl pe Simpatie
Femeie
24 ani
Buzau
cauta Barbat
26 - 80 ani
tokio hotel / sad / va e teama de ceva? de ce?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
hinata_loves_gaara
anime lover

Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
cred ca titlul spune totul...eu ma tem de bau-bau...glumeam! ma tem de ....................manelistii aia imputiti..cine stie ce le vine in minte..

_______________________________________
umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei...
de ce nu incerci sa MORI???

pus acum 18 ani
   
th4ever
admin

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 337
        lol ce teama     dak mi-ar fi teama de asa cv inseamna k nu ar mai trebui sa ies la me pe strada si nici sa nu mai vb cu fratemio    

hmm sa vad ...imi e teama sa dau de cv greu...ptr k nu sunt deloc perseverenta si nu am deloc incredere in me si nu o sa reusesc sa trec peste        


_______________________________________
LOL k nush ce semnatura sa pun )

pus acum 18 ani
   
hinata_loves_gaara
anime lover

Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
eeeeeee da ce sa zic mama ce mi-ai ars-o cu asta!      

teama ceva? ce? eeeeeee zic mama mi-ai ars-o asta!       anime lover

80.1KB


_______________________________________
umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei...
de ce nu incerci sa MORI???

pus acum 18 ani
   
LoVe-ThRuUlZ
1000 meere

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 135
mie mi.e teama sa n.o vad p biank(colega mea d clasa)dezmbracata...ash muriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....sh,al doilea lucru...mi.e teama de pastile  

pus acum 18 ani
   
bill_angel
Moderator

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 359
imi e teama dee.........hmmmmmmm......de Dumnezeu pt k el e cel mai puternic....gata am gasit  

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam
Şi face vijelie
Nu-i o povară să te am
Tu-mi aduci bucurie.
Şi dacă tot ce părea vis
Acum e realitate
Din întîmplare în abis
Eu văd o claritate.
Şi tot ce mă speria odată
Acum mă linişteşte

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la