tokio hotel
acest forum poate sa fie considerat si anti-manele! deci aici isi au loc rockerii, punkerii, rapperii si multi altii, numai manelistii sunt invitati sa...plece!
have fun!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokio hotel | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Scumpa85
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 27 - 45 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
cine se crede mai cu motz?eu una nu stiu inca...o data pe luna vom desemna cel mai activ user, si o data la 3 luni il vom face moderator pe cel care are cel putin 2 titluri de "cel mai activ user" . voi pe cine propunetzi? 
42.8KB
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
th4ever
admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 337
|
|
imi e somn 
_______________________________________ LOL k nush ce semnatura sa pun )
|
|
| pus acum 18 ani |
|
th4ever
admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 337
|
|
yo sunt 
_______________________________________ LOL k nush ce semnatura sa pun )
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ana_kaulitz
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 81
|
|
yo sunt cea mai activa 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
th4ever
admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 337
|
|
am mai multe posturi k u 
_______________________________________ LOL k nush ce semnatura sa pun )
|
|
| pus acum 18 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
dacat cine? k nu stiu...asta e...greu cu posturile astea...dar as vrea s mai fie lume pe aici... 
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
LoVe-ThRuUlZ
1000 meere
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 135
|
|
hhhmmmm....in afara d admin sh moderatori...pt ei e normal sa fie "activi"...ceilaltzi....yo aiz am fost fff activa sh am facut o groaza de subiecte noooiiii....ma doare sh mana cat am scris
Modificat de LoVe-ThRuUlZ (acum 18 ani)
|
|
| pus acum 18 ani |
|
bill_angel
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 359
|
|
si eu am niste posturi 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum mă linişteşte
|
|
| pus acum 18 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
hehe bv fetele...so duminik voi alege cashtigatoarea...keep posting!
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
bill_angel
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 359
|
|
a trecut duminika 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum mă linişteşte
|
|
| pus acum 18 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
ok, bill_angel, ai devenit moderator...so, de acum in colo, la sf fiecarei luni voi alege cate un moderator...
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
bill_angel
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 359
|
|
aa ms ms ms ms 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum mă linişteşte
|
|
| pus acum 18 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
npc...dak esti activ, e bine.... cred k ai observat
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|