tokio hotel
acest forum poate sa fie considerat si anti-manele! deci aici isi au loc rockerii, punkerii, rapperii si multi altii, numai manelistii sunt invitati sa...plece! have fun!
Lista Forumurilor Pe Tematici
tokio hotel | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
stephy_22 din Prahova
Femeie
25 ani
Prahova
cauta Barbat
25 - 53 ani
tokio hotel / hip-hop / samy deluxe  
Autor
Mesaj Pagini: 1
hinata_loves_gaara
anime lover

Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
e preferatul lui tom si preferatul meu...nu ca ar avea vre-o leg cu tom!

samy deluxe preferatul lui tom preferatul meu...nu avea vre-o leg tom! anime lover

6KB


_______________________________________
umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei...
de ce nu incerci sa MORI???

pus acum 18 ani
   
ana_kaulitz
schrei

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 81
ooo da si mie imi place trupa asta si canta chiar bn nu are tomitza gusturi proaste

pus acum 18 ani
   
sweet_adri
schrei

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 37
chiar ca nu are gusturi proaste...........si mie imi place mult

_______________________________________
Love is a crime
I am a love killer!

pus acum 18 ani
   
tola_rock::.....
schrei

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 37
si mie imi place ......      

_______________________________________
Scream
·Til you feel it
Scream
·Til you believe it
Scream
And when it hurts you
Scream it out loud
Scream
·Til you feel it
Scream
·Til you believe it
Scream

pus acum 18 ani
   
LoVe-ThRuUlZ
1000 meere

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 135
yo nush...nu l.am asc pana acum.....  

pus acum 18 ani
   
deealovesya
schrei

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
si mie imi place

_______________________________________
If I could have just one wish,
I would wish to wake up everyday
to the sound of your breath on my neck,
the warmth of your lips on my cheek,
the touch of your fingers on my skin,
and the feel of your heart beating with mine....

pus acum 18 ani
   
-`^BuBlle^`-
1000 meere

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 174
Il ador:X><
mi se pare cel mai bun rapp`er.
iar live..e prea bun.
are o voce prea buna:X


_______________________________________
Candy man, Cnady Man.^
Sweet, sugur, chocolate, cake, Tom.^
My sweet Candy Man Tom.^♥


Tommy <3

Rog ca adminul sau unul dintre moderatori sa inchida fic`ul "...because l`m just a normal boy". Danke.

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la