tokio hotel
acest forum poate sa fie considerat si anti-manele! deci aici isi au loc rockerii, punkerii, rapperii si multi altii, numai manelistii sunt invitati sa...plece!
have fun!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokio hotel | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: stephy_22 din Prahova
 | Femeie 25 ani Prahova cauta Barbat 25 - 53 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
e preferatul lui tom si preferatul meu...nu ca ar avea vre-o leg cu tom! 
6KB
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ana_kaulitz
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 81
|
|
ooo da si mie imi place trupa asta si canta chiar bn nu are tomitza gusturi proaste 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
sweet_adri
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 37
|
|
chiar ca nu are gusturi proaste...........si mie imi place mult 
_______________________________________ Love is a crime I am a love killer!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
LoVe-ThRuUlZ
1000 meere
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 135
|
|
yo nush...nu l.am asc pana acum..... 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
deealovesya
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
|
|
si mie imi place 
_______________________________________ If I could have just one wish, I would wish to wake up everyday to the sound of your breath on my neck, the warmth of your lips on my cheek, the touch of your fingers on my skin, and the feel of your heart beating with mine....
|
|
| pus acum 18 ani |
|
-`^BuBlle^`-
1000 meere
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 174
|
|
Il ador:X>< mi se pare cel mai bun rapp`er. iar live..e prea bun. are o voce prea buna:X
_______________________________________ Candy man, Cnady Man.^ Sweet, sugur, chocolate, cake, Tom.^ My sweet Candy Man Tom.^♥
 Tommy <3 Rog ca adminul sau unul dintre moderatori sa inchida fic`ul "...because l`m just a normal boy". Danke.
|
|
| pus acum 18 ani |
|