tokio hotel
acest forum poate sa fie considerat si anti-manele! deci aici isi au loc rockerii, punkerii, rapperii si multi altii, numai manelistii sunt invitati sa...plece! have fun!
Lista Forumurilor Pe Tematici
tokio hotel | Reguli | Inregistrare | Login

POZE TOKIO HOTEL

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
inna_90 23 ani
Femeie
23 ani
Vrancea
cauta Barbat
30 - 48 ani
tokio hotel / colegii / fitzoasele scolii  
Autor
Mesaj Pagini: 1
hinata_loves_gaara
anime lover

Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
stitzi voi...eu am : ana, monica, dana, georgiana, madalina, andutza si inca muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulte altele

_______________________________________
umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei...
de ce nu incerci sa MORI???

pus acum 18 ani
   
th4ever
admin

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 337
    draq o auzit de astea     

_______________________________________
LOL k nush ce semnatura sa pun )

pus acum 18 ani
   
ana_kaulitz
schrei

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 81
cine o auzit de ele si eu am :brenda,diana,lavinia,oana,casia etc

pus acum 18 ani
   
th4ever
admin

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 337
interesant...nu cunosc pe nici una

_______________________________________
LOL k nush ce semnatura sa pun )

pus acum 18 ani
   
sweet_adri
schrei

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 37
brenda...dragutz nume
am si eu:laura, crina,daiana,ana, nicoleta,ramona,simona, .......mai vretzi?    


_______________________________________
Love is a crime
I am a love killer!

pus acum 18 ani
   
LoVe-ThRuUlZ
1000 meere

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 135
eu nu le stiu ca la carte dar....andra(fufa dreaq),irena(mimoza),ioana(ehh...sa nu o atingeti ca ii bagati mana in ghips,ma abtin restul...)...si mai mul,dar deja m-am enervat numai gandindu-ma la ele

pus acum 18 ani
   
tola_rock::.....
schrei

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 37
da cate is .............vo zic pe una care ma enerveaza la culme  Roxana ........daca trec pe langa ea imediat incepe sa faca faze .....  

_______________________________________
Scream
·Til you feel it
Scream
·Til you believe it
Scream
And when it hurts you
Scream it out loud
Scream
·Til you feel it
Scream
·Til you believe it
Scream

pus acum 18 ani
   
lil_stars
schrei

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
iulia&laura [grase ,proaste si fitzose]
raluca[ ][ma enerveaza raaaaaaauuuuu]


pus acum 18 ani
   
mellissa_vampire
schrei

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
la noi nu numai din clasa este una roxana,ancuţa,şi foarte multe altele oricum pt ele toate          

_______________________________________
cherry blossoms are faling down over japan,saving people from the death,but what are thez gonno do if the summer comes too?

pus acum 18 ani
   
fallen_angel_rock
schrei

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 17
hmmmmmm...pai la mn in cls nu prea sunt fete care sa ma enerveze foarte tare....fiecare cu stilul ei..nici una nu incearca sa iasa prea tare in evidenta....sunt doar cateva rbdiste  dar de la o vreme au cam terminat...in alte clase sunt fete care ma enerveaza:alexandra,ana,camelia etc
thoamne ceam bagat pe aici    


pus acum 18 ani
   
bill_angel
Moderator

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 359
paiiii......Laura,Adelina,Bianca,Nicoleta,Cristina,Alexandra,Catalina,Lacramioara (Lacrima) ....asha.....Elena,Alexandra(2) ,varamea Andreea ,Mirela,Alina,Cristina(2),Cristina(3) ,Andreea(2) ,Marinela,Adriana,Daniela,Ana,Gabriela,Dana   moama am mai multzi dar astea snt doar sfertul  

_______________________________________
Şi dacă ploaia bate-n geam
Şi face vijelie
Nu-i o povară să te am
Tu-mi aduci bucurie.
Şi dacă tot ce părea vis
Acum e realitate
Din întîmplare în abis
Eu văd o claritate.
Şi tot ce mă speria odată
Acum mă linişteşte

pus acum 18 ani
   
LuV_ToKiO_HoTeL
schrei

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 79
am si yo unele cristina,madalina,nicoleta(astea in cls cu moa)ema care e invidioasa pe mn k ci iam furat gagiq dar nu e adevarat k yo am promis k nu o sa am niciun prieten pana nui vad pe TH asta de cand am inceput cu TH,pe urma e roscata,gemenele,chivuleasa,mariamai multe

pus acum 18 ani
   
-`^BuBlle^`-
1000 meere

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 174
.-Alesia-.

_______________________________________
Candy man, Cnady Man.^
Sweet, sugur, chocolate, cake, Tom.^
My sweet Candy Man Tom.^♥


Tommy <3

Rog ca adminul sau unul dintre moderatori sa inchida fic`ul "...because l`m just a normal boy". Danke.

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la