tokio hotel
acest forum poate sa fie considerat si anti-manele! deci aici isi au loc rockerii, punkerii, rapperii si multi altii, numai manelistii sunt invitati sa...plece!
have fun!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokio hotel | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: inna_90 23 ani
 | Femeie 23 ani Vrancea cauta Barbat 30 - 48 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
stitzi voi...eu am : ana, monica, dana, georgiana, madalina, andutza si inca muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulte altele
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ana_kaulitz
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 81
|
|
cine o auzit de ele si eu am :brenda,diana,lavinia,oana,casia etc 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
th4ever
admin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 337
|
|
interesant...nu cunosc pe nici una 
_______________________________________ LOL k nush ce semnatura sa pun )
|
|
| pus acum 18 ani |
|
sweet_adri
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 37
|
|
brenda...dragutz nume am si eu:laura, crina,daiana,ana, nicoleta,ramona,simona, .......mai vretzi? 
_______________________________________ Love is a crime I am a love killer!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
LoVe-ThRuUlZ
1000 meere
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 135
|
|
eu nu le stiu ca la carte dar....andra(fufa dreaq),irena(mimoza),ioana(ehh...sa nu o atingeti ca ii bagati mana in ghips,ma abtin restul...)...si mai mul,dar deja m-am enervat numai gandindu-ma la ele 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
tola_rock::.....
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 37
|
|
da cate is .............vo zic pe una care ma enerveaza la culme Roxana ........daca trec pe langa ea imediat incepe sa faca faze ..... 
_______________________________________ Scream ·Til you feel it Scream ·Til you believe it Scream And when it hurts you Scream it out loud Scream ·Til you feel it Scream ·Til you believe it Scream
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
lil_stars
schrei
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
|
|
iulia&laura [grase ,proaste si fitzose] raluca[ ][ma enerveaza raaaaaaauuuuu]
|
|
| pus acum 18 ani |
|
bill_angel
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 359
|
|
paiiii......Laura,Adelina,Bianca,Nicoleta,Cristina,Alexandra,Catalina,Lacramioara (Lacrima) ....asha.....Elena,Alexandra(2) ,varamea Andreea ,Mirela,Alina,Cristina(2),Cristina(3) ,Andreea(2) ,Marinela,Adriana,Daniela,Ana,Gabriela,Dana moama am mai multzi dar astea snt doar sfertul 
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum mă linişteşte
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
LuV_ToKiO_HoTeL
schrei
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 79
|
|
am si yo unele cristina,madalina,nicoleta(astea in cls cu moa)ema care e invidioasa pe mn k ci iam furat gagiq dar nu e adevarat k yo am promis k nu o sa am niciun prieten pana nui vad pe TH asta de cand am inceput cu TH,pe urma e roscata,gemenele,chivuleasa,mariamai multe
|
|
| pus acum 18 ani |
|
-`^BuBlle^`-
1000 meere
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 174
|
|
.-Alesia-.
_______________________________________ Candy man, Cnady Man.^ Sweet, sugur, chocolate, cake, Tom.^ My sweet Candy Man Tom.^♥
 Tommy <3 Rog ca adminul sau unul dintre moderatori sa inchida fic`ul "...because l`m just a normal boy". Danke.
|
|
| pus acum 18 ani |
|