tokio hotel
acest forum poate sa fie considerat si anti-manele! deci aici isi au loc rockerii, punkerii, rapperii si multi altii, numai manelistii sunt invitati sa...plece!
have fun!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokio hotel | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: iulia2006
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 49 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
1)vanessa 2)theodora 3)ioana
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ana_kaulitz
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 81
|
|
ana,andreea,cristina 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
LoVe-ThRuUlZ
1000 meere
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 135
|
|
1)...my best friend Arina 2)...my best friend Andreea 3)...my best friend Andreea din nou 4)...my best friend Raluca 5)...shi voi toate sunteti cele mai bune prietene ale mele 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
tola_rock::.....
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 37
|
|
1) ....Alexandra 2).....Raluca 3).....Andreea 4)....Stefania 4)...Claudia 5)...Maria 6)...Miruna (colegutza mea de banca ) 7)Amalia ....
_______________________________________ Scream ·Til you feel it Scream ·Til you believe it Scream And when it hurts you Scream it out loud Scream ·Til you feel it Scream ·Til you believe it Scream
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
lil_stars
schrei
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
|
|
1)carmen si ana...nu pot sa aleg 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
fallen_angel_rock
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 17
|
|
pai...sunt multe..... 1)ariadna 2)roxana 3)andrada 4)diana 5)oana 6)bianka 7)kinga 8)ioana ..............S.A.M.D.............
|
|
| pus acum 18 ani |
|
bill_angel
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 359
|
|
1)Ada 2)Claudia 3)Flori 4)Ade........ 
Modificat de bill_angel (acum 18 ani)
_______________________________________ Şi dacă ploaia bate-n geam Şi face vijelie Nu-i o povară să te am Tu-mi aduci bucurie. Şi dacă tot ce părea vis Acum e realitate Din întîmplare în abis Eu văd o claritate. Şi tot ce mă speria odată Acum mă linişteşte
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
LuV_ToKiO_HoTeL
schrei
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 79
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
-`^BuBlle^`-
1000 meere
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 174
|
|
.-Casandra-.
Modificat de -`^BuBlle^`- (acum 18 ani)
_______________________________________ Candy man, Cnady Man.^ Sweet, sugur, chocolate, cake, Tom.^ My sweet Candy Man Tom.^♥
 Tommy <3 Rog ca adminul sau unul dintre moderatori sa inchida fic`ul "...because l`m just a normal boy". Danke.
|
|
| pus acum 18 ani |
|