tokio hotel
acest forum poate sa fie considerat si anti-manele! deci aici isi au loc rockerii, punkerii, rapperii si multi altii, numai manelistii sunt invitati sa...plece!
have fun!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
tokio hotel | Reguli | Inregistrare | Login
POZE TOKIO HOTEL
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: inna_90 pe Simpatie
 | Femeie 23 ani Vrancea cauta Barbat 30 - 48 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
va place vre-un baiat? mie mi-a placut....de unul mumos...rocker...mumos...dar mi-a trecut pt k monik s-a dat la el...sh p el il cam doare in cot de fete...sh in plus...am avut o "experientza" nasoala cu el...nu merita...eram indragostita spaghetti ca s nu zic lulea dupa e ...sh acum incerc sa ma las de el...de drogul meu
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ana_kaulitz
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 81
|
|
dap si eu am unu in sc il cheama teo si e asa de dragutz am pus o poza q el si mai e unu dea 8pta dar la luat colegamea 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
sweet_adri
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 37
|
|
ce bine de voi!!! eu am numai manelisti idiotzi si catziva tembeloizi 
_______________________________________ Love is a crime I am a love killer!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
LoVe-ThRuUlZ
1000 meere
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 135
|
|
si eu am aproape numai cretinizati...ma rog,baietii mumosi,dar cu care nu vreau sunt nici o forma sa "fiu" cu ei:miky(porecla si este si fostul meu prieten),teo,cristi,si mai e unul care nu mai stiu cum il cheama....acum sunt aia pe care ii pot aborda usoooor(imi place asta raauuu)poi...florin(cu care sunt deocamdata..."deocamdata",alex,teo(altu'),shi altii dar mi-e sila sa-i mai zik.........app nu sunt FUFA in niciun caz...doar ca trebuie shi ei sa guste din ce ne fac ei noua...
|
|
| pus acum 18 ani |
|
hinata_loves_gaara
anime lover
 Din: izvoarele
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1045
|
|
mdah...fitzi atente aici ce colegi am..catziva...
59.5KB
_______________________________________ umbra nenorocita, urmarita de intuneric, ranesti si dispretuiesti pe cei din jur, fara sa-ti pese de ei... de ce nu incerci sa MORI???
|
|
| pus acum 18 ani |
|
tola_rock::.....
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 37
|
|
am noroc .....baietii din clasa de la mine sunt toti dragutzi (inafara de 2-3 ) .....si ma inteleg foarte bine cu ei .........eh acum 1 an mia placut de unu dar ........na ...o aparut altu si ...gata
_______________________________________ Scream ·Til you feel it Scream ·Til you believe it Scream And when it hurts you Scream it out loud Scream ·Til you feel it Scream ·Til you believe it Scream
|
|
| pus acum 18 ani |
|
fallen_angel_rock
schrei
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 17
|
|
baietii de la mene din cls sunt de treaba.... .....dar baieti draguti...sunt raritati la mn in scoala 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
LuV_ToKiO_HoTeL
schrei
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 79
|
|
dap am un sg baiat nice il chiama marik inainte ma intelegeam sooper bn cu el dar odata veneam de la school(el fiind in aceiasi school cu mn)am iesit la aceiasi ora si mergeam spre casa cu un coleg cand apare marik si ma ia de gat vroia sa ma pupe dar nul lasam si a zis k dak nul pup numi da drumu si am zis k tip si face k bn dak nu ma pupi u te pup yo si se dadea sa ma pupe si prostu de colegamiu se uita la noi si radea si ala incepuse sami ridice hainele si imi baga mana sub bluza yo incercam sa yo dau laoparte dar tot insista si ma lipit de un gard si sa pus peste mine si tot ma pupa pe fata k yo intorceam capul sa nu ma pupe pe gura si imi ridica hainele adik baga mana sub bluza si yo tipam si ii ziceam sami dea drumu si a zis k dak nul pup mai rau imi face si a facut asa pana la vazut o femeie si a venit aia si la luat si la dus la politie si a doua zi a venit politia la scoala si c a fost acolo......toata scoala era mirata d cmi se intamplase si mia zis k tot nu o sa scap de el si de atunci nu mam mai apropiat de niciun baiat dar tot mi se pare dragutz dar ata ete dak el face asa
|
|
| pus acum 18 ani |
|
-`^BuBlle^`-
1000 meere
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 174
|
|
Vreo` 3 colegi de la mine sunt super draguti:X>< in rest noh. oricum, sunt prietena buna cu cei trei:|>
_______________________________________ Candy man, Cnady Man.^ Sweet, sugur, chocolate, cake, Tom.^ My sweet Candy Man Tom.^♥
 Tommy <3 Rog ca adminul sau unul dintre moderatori sa inchida fic`ul "...because l`m just a normal boy". Danke.
|
|
| pus acum 18 ani |
|