Colectia de poze tokiohotelprahova.3xforum.ro
Total 636 poze.

InapoiInainte

 
:d leona lewis:D
02.02.20084.4KB
:cool: poze:cool:
04.02.200816.5KB
poze cu trupa
02.11.200721.1KB
teo...o mare prieteni/eteo...o mare maimutza...
12.01.200844.4KB

 
pai.....am vazut pe un site..ca doua tipe au declarat ca tom le-a lasat chiar erau tom le-a pus sapai.....am vazut pe un site..ca doua tipe au declarat ca Tom le-a lasat gravide..ele chiar erau gravide..si Tom le-a pus sa faca testul ala...ma rog..cum s-a numi...si acolo a iesit ca erau gravide...dar nu cu Tom.. :rotfl: :rotfl: :rotfl: a fost penala faza asta si proastele astea doua...oh..ce tampe....cum sa fie Tom ipocrit?! bine...bine..nu-mi raspundeti :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
27.10.20077KB
:razz: leona lewis:razz:
02.02.20083.1KB
da da poze emoda da
21.10.200770KB
:nebun: bill papusa:nebun:
22.10.200753.8KB

 
:limba: poze:limba:
04.02.200829.2KB
poze cu trupa
02.11.200734.9KB
:)place mult de tot poza..asa de dulce..:) :nebun:  :nebun: fata ideala:)place mult de tot poza..asa de dulce..:) :nebun: :nebun:
22.10.200730.7KB
:dinti: poze:dinti:
04.02.200817.4KB

 
buna yo sunt noua si ma cheama roxi 
ce ziceti sunt frumoasa? poze cu noibuna yo sunt noua si ma cheama roxi ce ziceti sunt frumoasa?
06.04.200838.5KB
io nu vreau sa schimb nimik el cel ami perfect baiat  :nod:  :nod:  :nod:  :nod:  :rusine:  :rusine:io nu vreau sa schimb nimik el cel ami perfect baiat :nod: :nod: :nod: :nod: :rusine: :rusine:
03.01.20084.9KB
asha arata liceul :limba: niciodata sa nu spui niciodataasha arata liceul :limba:
04.02.20086.3KB
si el scrie le are gusty cu scoala si cu caligrafia :rotfl:  :rotfl: scrisul luisi el scrie frumos... ce le are Gusty cu scoala si cu caligrafia :rotfl: :rotfl:
27.10.20077KB

 
am inteles o sa incerc! :wink2: 
 ;)  reguliam inteles o sa incerc! :wink2: ;)
13.02.200959KB
:rotfl: poze:rotfl:
04.02.20089.7KB
noh..e nu macho man...okay i'm joking.... :rotfl:  :rotfl: bait bun/raunoh..e nu macho man...okay i'm joking.... :rotfl: :rotfl:
27.10.20074.9KB
inca poze emoinca
21.10.200738.2KB

 
da mada, bun speram sa te simti bine aici si sa iti pare bine ca poti sa treci pe aici! :hi: yoda mada, bun venit! intr-adevar, speram sa te simti bine aici si sa iti placa... imi pare bine ca poti sa treci pe aici! :hi:
22.10.200761.8KB
sh cn vrea mai multe poze sa ma contacteze p mess premiile emash cn vrea mai multe poze sa ma contacteze p mess
02.11.200732.4KB
:nebun:  :nebun: poze cu trupa :nebun: :nebun:
27.10.200731KB
ja.. poze cu billja..
22.10.200742.1KB

 
maimutza mea...nu ai de ce ! nu merita sa fii suppy pt asta :zzz: esti suparat/a acum?maimutza mea...nu ai de ce ! nu merita sa fii suppy pt asta :zzz:
25.11.200736KB
zac efron...e chiar dolce...sh very,very cute...pe langa tom :zzz: baiatu' asta e prea mijtozac efron...e chiar dolce...sh very,very cute...pe langa tom :zzz:
02.02.20083.9KB
:limba: poze:limba:
04.02.200832KB
chapter 2 -
      -“tom..” se aude vocea surorii este?” ii raspund calm, chiar daca m-a deranjat deChapter 2 - -“Tom..” se aude vocea surorii mele.. -“da..ce este?” ii raspund calm, chiar daca m-a deranjat de la calculator -“crezi ca este bine sa iau pantofii astia?” imi spunea in timp ce imi arata o pereche de pantofiori finuti, negri.. -“da..adica..se potrivesc perfect cu rochia..” ii spuneam in timp ce ma rezemam de tocul usii.. -“ha?..glumesti..nu se potrivesc..” imi adresa aceste cuvinte in timp ce se uita in oglinda.. “nu are cum san u se potriveasca, sunt aceeasi culoare cu rochia, dar facea asa ca sa mai traga de timp…ii este putin teama de prima ei intalnire cu un baiat..se citeste asta in ochii ei..” gandeam eu in timp ce ma uitam mai atent la ea..apoi exclamez..: -“dar este aceeasi culoare cu rochia..daca nu-I vrei pe astia…uite aici altii..” si ii arat cu degetul spre niste pantofi albi, simpli.. -“ohh..bine, o sa-I iau p-asti albi..” spunea in timp ce se incalta..apoi vine spre mine si imi da un pupic pe obraz, la care eu rosesc.. Cobor impreuna cu ea, tinand-o de brat. In living..unde mama cu tata iar se certau iar Bill incerca sa-I calmeze.. -“mama, tata..ce se petrece aici?” intreaba Helena nedumerita… -“off, se cearta de cateva ore…” spunea Bill in timp ce isi lasa capul in jos.. -“MAMA, TATA!!!!!” am tipat eu o data, sperand ca se vor opri..apoi vorbesc linistit…”ce se intampla aici? De cateva zile..numai cearta e la noi in casa…” -“scumpul meu, nu ne certam…doar….euh..” -“doar tipati..” intervene Bill in discutie.. Lasam totul balta, iar eu o conduc la Helena pana la prietenul ei ce se afla la coltul strazii…era pe inserate si ii era putin teama sa se duca singura, iar eu, baiat bun, am condus-o apoi m-am intors linistit in casa..
31.10.20077KB

 
:nebun: poze:nebun:
04.02.20085KB
mie imi plac avatarele cu th tot c are legatura cu th e frumos avatare avatare demie imi plac avatarele cu TH tot c are legatura cu TH e frumos
17.02.200831.9KB
sunt sooooooper tari dar la noi nu sunt ......... :(  :( adik yo nu am gasit mi-ar place toatesunt sooooooper tari dar la noi nu sunt ......... :( :( adik yo nu am gasit mi-ar place toate hainele cu TH
26.02.200817.9KB
:rotfl: baiatu' asta e prea mijto:rotfl:
02.02.200828.8KB

 
:d poze:D
04.02.200829KB
pai...cred ca stiti ca se traduce pai...cred ca stiti ca se traduce "1000 de mari" videoclipul va aparea pe 2. 11. 2007 pe Viva... ...melodia e marfa.. :nebun: :nebun: :nebun: aici si songtext`ul in germana Die Straßen leer Ich dreh mich um Die Nacht hat mich verloren Ein kalter Wind Die Welt erstarrt Die Sonne ist erfroren Dein Bild ist sicher Ich trag's in mir Über 1.000 Meere Zurück zu dir Zurück zu uns Wir dürfen unseren Glauben nicht verlieren- Vertrau mir... Refrain: Wir müssen nur noch 1.000 Meere weit Durch 1.000 dunkle Jahre ohne Zeit 1.000 Sterne ziehen vorbei Wir müssen nur noch 1.000 Meere weit Noch 1.000-mal durch die Unendlichkeit Dann sind wir endlich frei
30.10.20077KB
l: da bine am s a dus direct in camera ei. s a prabusit pe patul moale udandu l in continuu cu fuckL: Da bine am inteles! Lexa s a dus direct in camera ei. S a prabusit pe patul moale udandu l in continuu cu lacrimi. L: FUCK LIFE!! A adormit intr un final…. Urmatorea zi avea sa fie ultima ei zi de libertate pe care si a petrecut o inchisa in camera. Ciudat nu? A privit cum masina parintilor ei se indeparta din ce in ce mai mult de casa. Avea un sentiment de nisigurata, de teama dar si de fericire. Se tot gandea la noua ei grozava vecina care avea sa se mute acolo in ziua urmatoare. Great huh?...se uita la carti…ii venea sa le scuipe…Se uita pe geam..si tot injura acea casa mare si moderna…Auzea telefonul sunand….insa nu I pasa…nimic si nimeni nu I mai pasa… Urmatorea zi se sculase de la 6 dimineata…desi era prea devreme, s a imbracat foarte provocator si a aruncat cartile in ghiozdan si s a dus la minunatul ei liceu. Noua vecina se pare ca deja sosise. Drumul spre scoala era destul de intortochiat…insa intr un final ajunsese. L: Bleah! Scarbos! Si se presupune ca yo o sa invat in chesita asta?? X: Da asa e! L: Cine mai ejti si tu? J: Sunt Jazmin… Fata avea o fata minunata…parul ei era saten,machiata strident pentru prima zi de scoala, era genul de fata fitoasa tip—POPULARA CLASEI L: Aha yo s L… J: Lexa stiu hai sa intram… Mai jos e Jazmin :dinti: :dinti:
04.02.20087.4KB
o rau :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:o da....baiat rau :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: ............ :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: dar are asa o fatuca de "baiat bun"
27.10.200736.2KB

 
sal mitzo bine ai da-ne niste date despre u...adik ingerul iaduluisal mitzo bine ai venit...pls da-ne niste date despre u...adik da-le...pooop!
02.12.200713.7KB
jah.. :(  :(  :(  =( mdea..i nashpa..si si doare dak vrei s t tai..doare k dreq..am doare dejah.. :( :( :( =( mdea..i nashpa..si si doare dak vrei s t tai..doare k dreq..am incercat..si doare de numa"scri "ajutor"q sangele tau chiar dak de fiecare data doare"...ata ete..
22.10.200726.6KB
:nod: poze:nod:
04.02.200813KB
mdea nu aruncatzi cu rosii in pt eamdea
02.02.20083.8KB
InapoiInainte