Colectia de poze tokiohotelprahova.3xforum.ro
Total 636 poze.

InapoiInainte

 
:dinti: poze:dinti:
04.02.200838.1KB
telhaine si alte accesorii cu tokio hotel accesoriitelhaine si alte accesorii cu tokio hotel
21.10.200728.1KB
era lea parasit otmm... :nod: :x  :x fostele...mdea...tampite...impocrite...le era ciuda..probabil lea parasit otmm... :nod: ..proatele.. :x :x
24.10.200718.4KB
:d poze:D
04.02.200830.9KB

 
poze cu tomy
27.10.200745.3KB
bine, sefa! :rotfl:  :dinti: regulibine, sefa! :rotfl: :dinti:
21.10.200719.1KB
oo ja..oo jaaaaa :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: ...biata fata... :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: ohoo ja..oo jaaaaa :rotfl: :rotfl: :rotfl: ...biata fata... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
24.10.200717.9KB
:cool: poze cu trupa:cool:
13.01.200816KB

 
:rotfl: poze:rotfl:
04.02.200831.7KB
poate prea sa fiu nu as m-as sinucide.. sinucidere ptr billpoate ca....devin prea fanatice.. sincera sa fiu nu as face-o...nu m-as sinucide..
27.10.20077KB
stiu ca va plac deci care dintre ei? mie strify,yu ji shin cinema bizarrestiu ca va plac deci care dintre ei? mie strify,yu ji shin
27.01.200836.1KB
:limba: poze:limba:
04.02.200852.5KB

 
poi eu cred ca stiu mult mai lasat in 2007 prin septembrie sa aiba pe 25 octombie 2008 concert lapoi eu cred ca stiu mult mai multe.................sau lasat in 2007 prin septembrie .............o sa aiba pe 25 octombie 2008 concert la iasi si costa 30 de euro...................yu sia traso de la 12 ani.................kiro de la 14 ani............luminor a avut o iubita timp de 2 ani dar dupa ea a murit si de atunci nu a mai avut iubita...............si mult mai mlte dar me lene sa scriu acum tot..... :zzz: :zzz: :zzz:
26.04.200823.9KB
poze cu tomy
28.11.200751.4KB
mdea...sh ceailalta balega din k era soooper acum....la gunoi cu ea :finger:  :rotfl: ce m.o fimdea...sh ceailalta balega din lume...britney spears...pacat k era soooper inainte...da' acum....la gunoi cu ea :finger: :rotfl:
02.02.20086.5KB
apoi, hai cu :dinti: ...because l'm just a normal boyapoi, mirat....mirat....ce???????????// hai cu next-ul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pls! :dinti:
02.11.200741.6KB

 
mr.willy wonka charlie and the chocolate factoryMr.Willy Wonka
03.03.200838.1KB
salza incep cu ani ai? de unde esti? de cine iti place din th? ce mai ascultzi? ce stil ai adoptat?salza mady...oke, incep cu intrebarile...catzi ani ai? de unde esti? de cine iti place din th? ce mai ascultzi? ce stil ai adoptat? cum iti petreci timpul liber? :limba: sper sa iti placa pe aici si sa ne mai vizitezi...
15.01.20083.7KB
:rotfl: poze:rotfl:
04.02.200829.8KB
:limba: poze:limba:
04.02.200810.3KB

 
:wink2: poze cu bill:wink2:
27.02.20084.2KB
dar stie  sa cante , nu ca altii! adik ma refer la menelisti! :x marilyn mansondar stie sa cante , nu ca altii! adik ma refer la menelisti! :x
22.11.200721.8KB
poze cu tomy
28.11.200733.8KB
:rotfl: poze:rotfl:
04.02.20084KB

 
poze cu bill
27.10.200735.9KB
:zzz: poze:zzz:
04.02.200818.9KB
poze cu trupa
27.10.200741.9KB
prima parte! pls! hai mai! adik e o idee e pls?next! adik prima parte... :dinti: ...because l'm justprima parte! pls! hai mai! adik e o idee inovatoare! e suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper! pls?next! adik prima parte... :dinti:
30.10.20077.2KB

 
:nebun: poze:nebun:
04.02.20089.2KB
cryssa klein – are 21 de ani, este balerina, foarte
                 ii place sa se distreze siCryssa Klein – are 21 de ani, este balerina, foarte Comunicativa, ii place sa se distreze si Profita de viata la maxim. Cryssa
28.10.200715.8KB
;)  :d poze;) :D
04.02.200814.2KB
poze cu bill
27.10.200736.6KB

 
poze cu trupa
27.10.2007103.6KB
mda..au castigat la inter act
 :nebun:  :nebun:  :nebun: 
bv lor ca eu meritat
 :zzz: premiile emamda..au castigat la inter act :nebun: :nebun: :nebun: bv lor ca eu meritat :zzz:
02.11.20077KB
bah fetelor voi v-ati vorbit intre voi? deci sall sh tie, sper ca iti place pe aici...ce trupe maibah fetelor voi v-ati vorbit intre voi? deci sall sh tie, sper ca iti place pe aici...ce trupe mai asc? cum iti mere viatza? ce materii iti plac? :dinti: bun venit si sper sa te tii de forum...
15.01.20082.6KB
:) poze cu bill:)
27.02.200840.1KB

 
mdea....mi se zice veve de l veveritza k n.am niciun pic de ramane n.am my putzin d 13 :zzz:mdea....mi se zice VeVe de l veveritza k n.am niciun pic de stare...varsta ramane ascunsa...da n.am my putzin d 13 :zzz: ...stilu' meu e unul normal...deshi mi.ar fi placand emo...da' nu ma prinde sub nicio forma...locuiesc in targoviste....n.am frati sau surori....ador animalutzele...luv stilul meu d fata "rea"...luv s ma pictez p manutze....luv beyonce,th,rihanna...etc...etc(sunt 1000000000 de artishti lkre.mi plk).....sunt mereu f increzatoare in mn..dar se interpreteaza greshit sh unii zic ca sunt "increzuta"...da asta nu e adv(nhu ma cunosk ei bn)....nu.mi plk lingushitorii sh prefacutzii sh urasc manelele...fuck manelishtii :finger: :finger: :finger: o poza cu mn...
02.02.200826.6KB
:nebun: poze:nebun:
04.02.200840.9KB
poze cu bill
27.10.200743.7KB
:razz: poze:razz:
04.02.200818.3KB
InapoiInainte