Colectia de poze tokiohotelprahova.3xforum.ro
Total 636 poze.

InapoiInainte

 
:rotfl:  :rotfl: ce avem de la avem de la avem de la pt acasa!!!! tom tom.... asta e tom :rotfl::rotfl: :rotfl: ce avem de la porc?....carne..ce avem de la gaina?...oua..ce avem de la vaca?...Tom-teme pt acasa!!!! tom tom.... asta e tom :rotfl: :rotfl: :rotfl:
26.10.200732.9KB
:) poze:)
04.02.200829.5KB
:cool: leona lewis:cool:
02.02.20083.3KB
poze cu trupa
02.11.200739.7KB

 
;) poze;)
04.02.20084.9KB
e mumoasa, nu? esti suparat/a acum?oups!eroare...da e mumoasa, nu?
26.11.200724.1KB
:zzz: baiatu' asta e prea mijto:zzz:
02.02.200830.3KB
chapter 1
             hi, ma numesctom kaulitz, am doar 12 ani..am un frate, bill daca e enervantChapter 1 Hi, ma numescTom Kaulitz, am doar 12 ani..am un frate, Bill Kaulitz..eh..chiar daca e enervant il iubesc si pe el..mai am si o sora..Helena Kaulitz..ma inteleg foarte bine cu ea chiar daca imi zice mereu ca sunt prea zapacit….parintii mei..pai, de cateva ori erau sa se desparta, dar noi trei am reusit sa-I impacam..dar cred ca se vor desparti pana la urma pentru ca certurile sunt prea dese…cand ajunge tata Acasa, mama din bucatarie incepe sa strige la el si asa incepe cearta..noi privim de sus de la etaj, printre zavrelele coridorului….toti trei stam sin e uitam unul la altul, aproape plangand…de obicei sora mea e prima care pleaca de acolo pentru ca nu mai poate sa priveasca cum familia noastra se distruge cu fiecare secunda petrecuta in acea casa…eu si cu Bill suntem baieti si nu prea le avem p-astea cu sentimentele.. Cu scoala nu o duc chiar foarte prost, dar incerc sa ma straduiesc sa invat pentru parintii mei sa le fac o bucurie…dar incerc degeaba..calculatorul si iesitul afara cu prietenii mei imi distrag total atentia de la scoala..Bill e altfel decat mine..isi organizeaza timpul si stie cand sa-si faca temele si cand sa iasa afara..mereu a fost mai organizat decat mine… Mereu mama imi face observatii pentru ca, camera mea este foarte dezordonata..mereu mi-l da exemplu pe Bill ca este mult mai ordonat decat mine.. Helena…mereu este parca de pe alta planeta..mereu nu ia apararea nici unuia dintre noi..este o eleva foarte buna..chiar olimpica..niciodata nu o sa ajung ca ea..are o vointa incredibila in ea..
30.10.20077KB

 
poze emo
27.10.200736.5KB
deci ma numesc alex(a), am 14  ani,sunt din prahova, imi place de tom, ascult tokio hotel, marilyndeci ma numesc alex(a), am 14 ani,sunt din prahova, imi place de tom, ascult tokio hotel, marilyn manson, samy deluxe, lafee si altii.....cam atat despre mine!
21.10.200730.2KB
da...sunt niste ca nimeni nu este nici ei nu cred ca au toate calitatile din lume..dar frumosi
deda...sunt niste dulci adevarat ca nimeni nu este perfect..deci nici ei nu cred ca au toate calitatile din lume..dar totusi..sunt frumosi de obicei, nemtii au baieti frumosi si fete urate iar romanii au fete frumoase si baieti urati.. deci...cred ca ne-am putea potrivi cu nemtii :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
27.10.200741.2KB
jah..are o mik infectzie in gat care tre in rest ii :( bilutzu bolnavjah..are o mik infectzie in gat care tre tratata...da in rest ii ok..saracutzu,,offf.... :(
22.10.200721.7KB

 
hyy!!ma numesk din 13 th..si..me rog..kam me :hi:  :hi: poze cu noihyy!!ma numesk alexia...sunt din bucuresti...am 13 ani...iubesk th..si..me rog..kam atat.. that's me :hi: :hi:
06.12.200754.7KB
:nebun: poze emoemo!!!!!!!!!!!! :nebun:
21.10.200746.8KB
hei pun si eu :rotfl:  :rotfl: ca de obicei cele mai multe :rotfl: pozehei pun si eu :rotfl: :rotfl: ca de obicei cele mai multe :rotfl:
04.02.200814.6KB
asta este una dintre pozele mele preferate :nebun:  :nebun: poze cu trupa asta este una dintre pozele mele preferate :nebun: :nebun:
27.10.200728.3KB

 
pai nush..bill ii fff stilu :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:pai nush..bill ii fff diferit..are stilu lui..nush..da... :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
22.10.200729.1KB
:nebun:  pus de 2x baiatu' asta e prea mijto:nebun: :nebun:..sorry,am pus de 2x
02.02.20083.9KB
nu e roscat e un fel de mov sau poate asa mi se pare :rotfl: istorienu e roscat e un fel de mov sau poate asa mi se pare mie......... :rotfl:
26.02.200817.1KB
opa! are copilu' intalnire! misto! hai sa vedem ce se mai vedem? hai pls! tot in noaptea asta next!opa! are copilu' intalnire! misto! hai sa vedem ce se intampla...ce mai vedem? hai pls! tot in noaptea asta next! eu prima cu comm-ul1! yeeeeeeeeeeeeeeeee! :limba:
31.10.20074.9KB

 
:dinti: poze:dinti:
04.02.200812.1KB
poze:surprised:
04.02.200817.5KB
astea-s doar 2 dintre toate zuzele mele... :rotfl: cati(cea in in mov) shi mai sunt o groaza :rotfl:astea-s doar 2 dintre toate zuzele mele... :rotfl: cati(cea in verde)...arina(cea in mov) shi mai sunt o groaza :rotfl: :rotfl:
12.01.20083.3KB
poze emo
21.12.200731.8KB

 
talentat un cuvanttalentat
27.10.20077KB
:dinti: poze:dinti:
04.02.200827.6KB
bill kaulitz – fratele geaman al lui tom..are aceeasi gusturi ca si in fel ca si tom are 12 ani..Bill Kaulitz – fratele geaman al lui Tom..are aceeasi obiceiuri..aceleasi gusturi ca si in realitate..la fel ca si Tom are 12 ani..
29.10.200712.2KB
mdea.... ce m.o fimdea....
02.02.20083.1KB

 
poze cu tomy
28.11.200720KB
:) poze:)
04.02.200849.2KB
:zzz: sunt urata poze cu noi:zzz: sunt urata
08.03.200815.2KB
helena kaulitz – este sora mai mare a celor doi frati, are 14 ani. este sociabila .. ...because l'mHelena Kaulitz – este sora mai mare a celor doi frati, are 14 ani. Este prietenoasa, sociabila ..
29.10.200722.4KB

 
again the most bitch than every bitch in the world(nush dak am scris corect :zzz:  :zzz: ) nuagain the most bitch than every bitch in the world(nush dak am scris corect :zzz: :zzz: )
02.02.20083.9KB
=(  =(  =(  =(  =(  =(  =(  =( kiro cu yu  :(  :(  :(  :( ...cred ca am facut o balta de adik sau ca=( =( =( =( =( =( =( =( kiro cu yu :( :( :( :( ...cred ca am facut o balta de lacrimi.................cum adik sau sarutat????????stai ca am intrat si eu in shock......stao ca ma ia cu inima..... =( =( =( =( :nono: ...........scz poate nu am vazut eu bn la faza cu luminor...........
30.04.20085.4KB
:dinti: poze:dinti:
04.02.200813.2KB
poze:surprised:
04.02.200841.5KB

 
:d accesorii:D
21.10.200716.6KB
:nebun:  :nebun:  :uimit: poze:nebun: :nebun: :uimit:
04.02.200827.7KB
:nebun: poze cu trupa:nebun:
13.01.200816.6KB
poze cu tomy
27.10.200733.5KB
InapoiInainte