Colectia de poze tokiohotelprahova.3xforum.ro
Total 636 poze.

InapoiInainte

 
:cool: tom papusa:cool:
22.10.200748.5KB
1. stilul
2. coafura
4. faptul ca, canta la chitara ===> ha, am pus virgula si nu e pierc`ul din1. stilul 2. caracterul 3. coafura 4. faptul ca, canta la chitara ===> ha, am pus virgula si nu e cacofonie 5. pierc`ul din buza 6. comportamentul
27.10.20077KB
:razz: bill papusa:razz:
22.10.200731.4KB
uhm...poze cu prieteni vostri 
okz
ea e colega de bank(k ne-o mutat diriga :x )doamne shoada e inuhm...poze cu prieteni vostri okz ea e ary---fosta colega de bank(k ne-o mutat diriga :x )doamne shoada e in poza asta app e de anul trecut
24.11.200711.7KB

 
:nebun: poze:nebun:
04.02.200832.3KB
oo ja oo ja..tare si yo pix...:d accesoriioo ja oo ja..tare tare...vreau si yo pix...:D
22.10.200726.4KB
:wink2: bill papusa:wink2:
22.10.200732.8KB
poze cu trupa
02.11.200713.7KB

 
:nebun:  :limba: poze:nebun: :limba:
04.02.200824.5KB
:rotfl: poze:rotfl:
04.02.200835.4KB
ms hell_girl ca citesti fic`ul ..si acm 4 
     intram in camera si bill inchide usa cu se intoarcems hell_girl ca citesti fic`ul ..si acm next`ul.. Chapter 4 Intram in camera si Bill inchide usa cu precizie..apoi se intoarce catre mine, care eu stateam in capul oaselor pe pat si ma gandeam..vine langa mine si imi pune mana pe umar..ma uit la el si il intreb.. -“crezi ca or sa se desparta?!” -“nici eu nu stiu..dar mi-e frica..mi-e frica de ziua de maine si de viitor..” -“si mie..dar, poate ca e mai bines a se desparta..adica, nu mi-o lua in nume de rau, dar..sincer e mai bine asa..vezi, daca acum nu mai erau impreuna..nu mai era circ la noi in casa..” dar nu am apucat sa spun tot pentru ca se aude un trantit de usa puternic.. Iesim din camera, mai intai scotand capul afara. prevazatori..dar NIMIC…era liniste peste tot in casa. Coboram jos, in salon..aici era mama care state ape canapea si privea in gol..nu ne ducem la ea ci urcam inapoi..incercam sa gasim camera de unde s-a auzit acel sgomot puternic..ne uitam in toate camerele si mai ramane doar cea a parintilor..deschidem incet usa..bagam capul in camera…si il vedem pe tata cum isi strange lucrurile intr-o geanta mare..inchidem repede usa sin e uitam unul la altul..apoi fugim fiecare in camera sa.. A doua zi..eu ma trezesc primul..wow, niciodata nu a mai fost asa..de obicei Bill este primul dintre noi doi care face asta..se pare ca ne-am culcat prea devreme sin u am apucat sa vedem cand a venit sora noastra..cobor scarile incet..inca mai sunt imbracat in pijama..toti membrii familiei stau la masa din bucatarie si mananca..inclusiv tata..hmm, ciudat..parca aseara isi strangea lucrurile..nu bag de seama asta si intru in bucatarie, frecandu-ma la un ochi, somnoros.. -“hei, buna dimineata!”...dar nimeni nu-mi raspunde…”ce este cu voi?!” ..exclamez eu apoi, mirat..
01.11.20077KB
:nebun: ciara:nebun:
02.02.20083.6KB

 
nah dau..:d poze cu trupanah mah..nah..va dau..:D
22.10.200720.9KB
:wink2: poze:wink2:
04.02.20088.7KB
bill papusa:surprised:
22.10.200749.7KB
strify :nebun:  lui adv e sebi :nebun: cinema bizarre ...Strify :nebun: :nebun:numele lui adv e Sebastian....uh Sebi :nebun:
03.02.200821.8KB

 
poze cu trupa
02.11.200737.7KB
:nod::nod:
02.02.20085KB
daca da , de ce? spuneti-ne si va putem ajuta! :nod: esti suparat/a acum?daca da , de ce? spuneti-ne si noua...poate va putem ajuta! :nod:
06.11.200726.2KB
:nebun:  :rotfl: poze:nebun: :rotfl:
04.02.200816.3KB

 
sorry dar pozele sunt cam vechi adik de vro jumate de an cred dar altele nu am sunt cam dar in finesorry dar pozele sunt cam vechi adik de vro jumate de an cred dar altele nu am sunt cam handicapate dar in fine am uitat sa zic k am o sora mai mare si care e ft enervanta nu-i place TH ma bat mereu cu ea si ne certam de zici k nici nu suntem surori iar alte ori ne simtim chiar bn impreuna eu stau mai mult la pc k ea are de invatat cu toate k am si yo dar nu imi arde de invatat dar trebuie sa invat k am tezele alea nemernice.....mie mai imi place sa stau in intuneric pe cand ei ii e frik sa stea cu lumina stinsa...nu suport sa ma alinte cnv sau sa inceapa cu abrevieri si ap in pozele alea aveam cik stilul emo dar m-am lasat de el k nu prea mai ma incanta...yo am fost si data afara de la scoala de vro 5-6 ori k nu ma lasa directoare in scoala sa intru dupa cum aratam asta cand aveam stilul emo...va dau un sfat sa nu va doriti niciodata sa aveti frati sau surori mai mari k e nashpa rau de tot
17.02.200817.1KB
o da...sa ma prezint
27.10.200722.4KB
bill papusa
27.10.200736.3KB
:nod: poze:nod:
04.02.200815.5KB

 
:limba: poze:limba:
04.02.200842KB
pai..am 12 ani (aproape 13 pe 10 martie 2008) si sunt din numesc bianca dar toata lumea imi zicepai..am 12 ani (aproape 13 pe 10 martie 2008) si sunt din bucuresti..ma numesc Bianca dar toata lumea imi zice simplu Bibi...deci puteti sa-mi ziceti Bibi Hobby`uri : - BMX si rolele - calculatorul - chitara mea - muzica - filmele de groaza =====> le ador Muzica pai ascult : - Tokio Hotel - LaFee - Green Day - Metallica - AC/DC - Avril Lavigne - Evanscense - Juli - Samy Deluxe - Vibe - Bob Sinclair ====> m-a zapacit sormea cu hous`ul ei incat am inceput si eu sa ascult :rotfl: - Lady Sovereign - Jentina - Fergie ====> unele melodii - Pink - Spike ===> un rapp`er super tare roman - skizzo skillz ====> rapp`er roman - Ombladon - Parazitii - Bitza - Grasu XXL mai am o sora de 19 ani, nascuta in 1988...de fiecare data cand am ocazia ma cert cu ea..dar de obicei ne intelegem foarte bine....acum unele dintre motivele din care incep dicputele dintre noi...ca sa vedeti ca nu este chiar atat de bine sa ai o sora mai mare.. -in fiecare dimineata ea se spala prima pe dinti===> vreau si eu prima -numai ea sta la calculator===> eu trebuie sa stau pe laptop, chiar si acum sunt pe laptop, urasc asta -ii place de tom (chiar daca are prieten)===> si mie imi place de el -sambata, nu ma ia cu ea cand se duce prin magazine cica "am intalnire cu prietenul"===>vreau si eu cu ea, ma plictisesc acasa -asculta house ===>da muzica tare iar mie nu-mi place si ma zapaceste -are un audi A6 si ma cearta mereu ca eu trantesc prea tare portiera ===>aloo, ea mi-a zis sa nu mai dau incet cu ea ca nu se inchide -uneori trebuie sa dorm cu ea in pat si ma dezveleste ===>hei, sunt mai mica si am prioritate -zice ca telefonul ei e mai marfa decat al meu ===>ea are un samsung u600 iar eu un nokia 7373....hei, nokia e cea mai buna firma de telefoane -imi imprumuta mereu parfumurile ===>zice ca ale mele miros mai bine (adevarat) -imi consuma aproape in fiecare luna minutele de pe telefon pentru ca ea si le-a terminat deja si are 10 dolari (ma rog, acum euro) de platit ===>doamne, minutele alea sunt aur pentru mine -ma pune la teme ===> dar ma ajuta (tot ea pierde) -ma pune mereu sa port centura de siguranta ===> cica zice "vrei sa-mi dea astia amenda si sa nu ma mai lase tata sa conduc? (aloo, tata te lasa, nu are treaba chiar daca iei amenda) -isi pune la telefon aceeasi soneria ca si mine si cand ii suna ei telefonul ma duc repede la el crezand ca este al meu ===>m-am plictisit de chestia asta acum o poza cu mine
27.10.200725.5KB
bill papusa
27.10.200751.2KB
:finger: poze cu tomy:finger:
27.02.20081.7KB

 
dap...sunt sigura ca multe dintre voi o plac...e dragutza ce e drept...sh mie imi plk d  :zzz:dap...sunt sigura ca multe dintre voi o plac...e dragutza ce e drept...sh mie imi plk d ea...voi??? :zzz:
02.02.20084.2KB
poze cu cel mai mumos baiat poze cu tomypoze cu cel mai mumos baiat
20.10.20074.7KB
ce stitzi despre trupa? nu prea multe banuiesc, avand in vedere ca sunt atat de trupei s-au intalnitce stitzi despre trupa? nu prea multe banuiesc, avand in vedere ca sunt atat de misteriosi...componentzii trupei s-au intalnit pe un forum manga...
13.01.200818.9KB
poze cu tomy
27.10.200726KB

 
:cool: poze:cool:
04.02.20085.8KB
e cel mai tare tip pe care l-am vazut :nebun:  :nebun:  :d  :d  :d  :rusine:  :rusine:  :rusine:e cel mai tare tip pe care l-am vazut vreodata!!!!!!!!!! :nebun: :nebun: :D :D :D :rusine: :rusine: :rusine:
01.03.20087.9KB
poze cu trupa
02.11.200725.6KB
lui adv e kristian :nebun:  :nebun: cinema bizarre ...Kiro......numele lui adv e Kristian :nebun: :nebun:
03.02.200820.9KB

 
:rusine::rusine:
02.02.20084.3KB
si asta sunt rog :rolleyes: poze cu noisi asta sunt yo...dimineata,in pijamale...ma rog :rolleyes:
12.01.200834.9KB
poze cu tomy
27.10.200737.1KB
salut, adriana! speram sa  te simti bine aici si sa te tii de forum;) :wink2: o da...sa ma prezintsalut, adriana! speram sa te simti bine aici si sa te tii de forum;) :wink2:
22.11.200739.1KB
InapoiInainte