Colectia de poze tokiohotelprahova.3xforum.ro
Total 636 poze.

InapoiInainte

 
:zzz: poze:zzz:
04.02.200815.9KB
sh inca una s va mai omor s visati la noapte urat! :limba: poze cu noish inca una s va mai omor s visati la noapte urat! :limba:
04.11.200742.3KB
bunicul george charlie and the chocolate factoryBunicul George
03.03.200824.3KB
poze cu trupa
27.10.200747.1KB

 
atente aici ce colegi baietzi nicemdah...fitzi atente aici ce colegi am..catziva...
12.01.200859.5KB
:nebun: my chemical romance:nebun:
05.02.200829.5KB
:rotfl: poze:rotfl:
04.02.200834KB
cat de tare...am si eu un prieten care este emo..a incercat sa se omoare de vreo 2 ca nimeni nu estecat de tare...am si eu un prieten care este emo..a incercat sa se omoare de vreo 2 ori....zicea ca nimeni nu este langa el cand are nevoie =( imi este mila de el..
27.10.20077KB

 
poze cu trupa
27.10.200734.6KB
poze cu bill
27.10.200732.2KB
:dinti: poze:dinti:
04.02.20083.7KB
:zzz: poze cu trupa:zzz:
07.05.20082.7KB

 
poze emo
27.10.200730.6KB
:nebun: poze:nebun:
04.02.200834.2KB
:nebun: poze:nebun:
04.02.20083.9KB
poze emo
21.12.200789.7KB

 
asta e fratele prieteni/eAsta e fratele meu!!!rocker!!!
02.12.200748KB
:razz: poze:razz:
04.02.200824.2KB
pai io am mai moolte pun ce ma  mai mult
1-ai avut prietena pana cat timp lasa de fumat dacapai io am mai moolte intrebari.da pun intrebarile ce ma intereseaza mai mult 1-Ai avut prietena pana acuma? 2-De cat timp fumezi? 3-Te-ai lasa de fumat daca persoana iubita tio cere? 4-De cate ori pe zi te gandesti la viata ta intima? 5-Cate ore pe zi stai tu in oglinda? :nod: :limba:
05.11.200730.9KB
:dinti: poze:dinti:
04.02.200821.6KB

 
:nebun: poze:nebun:
04.02.20086.4KB
sorrz am pus o  poya de 2 ori :razz:  :razz: poze cu tomysorrz am pus o poya de 2 ori :razz: :razz:
27.02.200825.1KB
preferata mea dupa th...e chiar sooper dragutza sh are o voce de mai...ce e al ei,e al ei!!! :nebun:goad....este preferata mea dupa TH...e chiar sooper dragutza sh are o voce de invidiat...ce mai...ce e al ei,e al ei!!! :nebun: :nebun: :rolleyes: :uimit: :rotfl:
02.02.20084.7KB
:limba: poze:limba:
04.02.200818KB

 
meadow:ii plc de vlad,este mereu 15ani si este sora lu madison MEADOW:ii plc de Vlad,este mereu fericita,are 15ani si este sora lu Madison
11.03.200829.6KB
poze emo
21.12.200730.3KB
poze cu tomy
27.10.200751.9KB
:zzz: poze:zzz:
04.02.200816.9KB

 
nu prea am ce ai da.nu ar fi rau daca ar merge la sala shi sa aibe si el un abdomen mai :cool:nu prea am ce ai schim...............ba da.nu ar fi rau daca ar merge la sala shi sa aibe si el un abdomen mai musculos:X:X :cool: :wink2:
05.11.20077.2KB
poze cu tomy
27.10.200723.4KB
:dinti: poze:dinti:
04.02.200832.4KB
sal! sper sa te simti bine pe aici...! o da...sa ma prezintsal! sper sa te simti bine pe aici...!
30.11.20073.9KB

 
mbf prieteni/embf ....geanina
14.01.200838.9KB
cine se crede mai cu motz?eu una nu stiu inca...o data pe luna vom desemna cel mai activ user, si ocine se crede mai cu motz?eu una nu stiu inca...o data pe luna vom desemna cel mai activ user, si o data la 3 luni il vom face moderator pe cel care are cel putin 2 titluri de "cel mai activ user" . voi pe cine propunetzi? :razz:
22.11.200742.8KB
:hi: accesorii:hi:
21.10.200725.8KB
:zzz: my chemical romance:zzz:
05.02.200833.8KB

 
nui asa k e sexy? :nebun: poze cu billnui asa k e sexy? :nebun:
08.05.200828.3KB
normal k l-am visat de mute ori odata se facea k el vb germana si yo romana si nu ne intelegeam denormal k l-am visat de mute ori odata se facea k el vb germana si yo romana si nu ne intelegeam de loc altadata park il scuipasem pe fata si m-am dus sa-l spal si atuci m-a pupat,.........l-am mai visat odata k stateam cu el in pat la mn in camera si ne tineam de mana si nu mai stiu cum a continuat nu mai stiu c vise am mai avut :D :D
27.02.200825.1KB
secsy mama :nebun:  :nebun: beyoncesecsy mama :nebun: :nebun:
02.02.20084.8KB
;) poze;)
04.02.200829KB
InapoiInainte