Colectia de poze tokiohotelprahova.3xforum.ro
Total 636 poze.

InapoiInainte

 
poze cu gusty
27.10.200726.7KB
vrei sa ma faci sa lang? chiar si acum? e prea mai vreau necst :dinti: pune next! ...because l'mmnoh...chiar vrei sa ma faci sa lang? chiar si acum? e prea mumos!!!!!!!!!!!!!! mai vreau necst :dinti: glumeam...pls pune next!
01.11.20072KB
;) poze;)
04.02.200830KB
:nod: rihanna:nod:
02.02.20082.8KB

 
:dinti: tom papusa:dinti:
22.10.200723.8KB
mda v-ati speriat de mumie? aia e biank...o ......deci da radu e mumos rau prieteni/emda v-ati speriat de mumie? aia e biank...o ......deci da radu e mumos rau
02.12.200726.1KB
poze
04.02.200833.3KB
pai...l-am visat decat o data..ca eram la scoala in mai mici..cred ca a 5-a sau a 6-a
si mereu ilpai...l-am visat decat o data..ca eram la scoala in generala..eram mai mici..cred ca a 5-a sau a 6-a si mereu il ajutam cu tema la engleza si cand sa iasa el la tabla...m-am trezit :x trebuia sa vad ce nota ia :x
27.10.20077KB

 
:rusine: bill papusa:rusine:
22.10.200753KB
:rotfl: bill papusa:rotfl:
21.10.200710.8KB
:zzz: 'alicia keys:zzz:
02.02.20083.1KB
hai sa radem! :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :finger:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 
deci era un banc cu seHAI SA RADEM! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :finger: :rotfl: :rotfl: :rotfl: deci era un banc cu iepurasul...care se duce la cofetarie: -aveti droguri? -nu avem! a doua zi: -aveti droguri? -fugi mai de aici k nu avem! a treia zi la fel...si tot asa vre-o inca 2 zile... in alta zi: -sefule, da-mi droguri! ii da seful droguri... -aveti droguri? -da mai, avem! -mainile sus! FBI! :rotfl:
22.10.200711KB

 
tanananna :rotfl: pozetanananna :rotfl:
04.02.200823.8KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 
curva?
o da..si eu ce ma:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: curva? o da..si eu ce ma fac??? :nebun: :rotfl: ma rog.....ce pervers... cel mai important lucru "SEXUL" si pieptul mare, mare, mare...o da..... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
27.10.20077KB
:d poze cu trupa:D
02.03.200827.7KB
:dinti: bill papusa:dinti:
22.10.200733.9KB

 
:d poze:D
04.02.200822.1KB
poze cu trupa
27.10.200741.5KB
poze cu trupa
02.11.200717.4KB
:nebun: poze:nebun:
04.02.200822.5KB

 
cu alex nu am nu e vina mea k ea e scarba si nu vrea sa imi dea:p) e sooper klumea si ....:(( sicu alex nu am poze:(((hey nu e vina mea k ea e scarba si nu vrea sa imi dea:P) aaaaaaa --->el e roby...uhm...e sooper klumea si ....:(( si prea departe:((
24.11.200718.3KB
nu prea ma omor cu ea...da' e ce zice...sh are sh o voce destul de parerea voastra rihannanu prea ma omor cu ea...da' e frumoasa...n.am ce zice...sh are sh o voce destul de buna...deci,sh parerea voastra
02.02.20084.1KB
poze cu tomy
27.10.200744.2KB
:cool: poze:cool:
04.02.200830.5KB

 
deci care e mai asa , nu hacana? :rotfl: avatare avatare dedeci care e mai asa , nu hacana? :rotfl:
22.11.200714.9KB
:nod: accesorii:nod:
21.10.200719.8KB
:dinti: my chemical romance:dinti:
05.02.200841.3KB
mie mi se pare mumos si fara make-up! :) bill without make-upmie mi se pare mumos si fara make-up! :)
08.05.200815.2KB

 
vrea sa o vad k merge p bic aia :nod:  :zzz:  :rotfl: beyonceyep...bey...soooper dragutz...ash vrea sa o vad k merge p bic aia :nod: :zzz: :rotfl:
02.02.20086.4KB
poi dak ar fi sa aleg intre bill si tom l-as alege mai intai pe tom k el vrea relatii doar pt opoi dak ar fi sa aleg intre bill si tom l-as alege mai intai pe tom k el vrea relatii doar pt o noapte si pe bill dupa pt k el vrea relatii de lunga durata dar acum sincer nici yo nush sg mai bn pe amandoi
27.02.200815.8KB
:razz: poze:razz:
04.02.20084.6KB
:)  =) poze:) =)
04.02.200826.1KB

 
oh si asta sunt eu ....... heloooooh si asta sunt eu .......
23.02.200842.2KB
:nebun: poze:nebun:
04.02.20085.6KB
scz.am uitat sa pon poza  :rusine:  :rusine: ce e aici :cool:  :cool: poze cu tomyscz.am uitat sa pon poza :rusine: :rusine: ce shmecgerash e aici :cool: :cool:
02.02.200811.5KB
:razz: poze cu tomy:razz:
27.02.20081.7KB

 
:limba: poze:limba:
04.02.20089.9KB
plc stilul emo are 17ani si e prieten bun cu vlad SEBASTIAN:este dragastos,ii plc stilul Emo are 17ani si e prieten bun cu Vlad
11.03.200818.7KB
poze cu tomy
27.10.200724.6KB
poze emo
21.12.200739.9KB
InapoiInainte