Colectia de poze tokiohotelprahova.3xforum.ro
Total 636 poze.

InapoiInainte

 
:dinti: poze:dinti:
04.02.200816.9KB
deci my and my not all....
 :zzz: prieteni/edeci my friends..... me and my friends...but not all.... :zzz:
14.01.200862.9KB
:nono:  :nono: nu-i bn te cearta mama! :nod: 5 intrebarifumeaza???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :nono: :nono: nu-i bn billy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! te cearta mama! :nod:
05.11.200732.2KB
poze cu trupa
27.10.200739.6KB

 
sall all!sunt noua pe aici!da,am auzit si yo de faza cu kiro si vazut...si dupaia kiro sa sarutat cusall all!sunt noua pe aici!da,am auzit si yo de faza cu kiro si yu!defapt....am vazut...si dupaia kiro sa sarutat cu o tipa!da' nu era chiar in concert!...asta e tipa!scz dak stiati!
07.05.200839KB
:limba: poze:limba:
04.02.200821.8KB
poze cu bill
27.10.200736.3KB
:nebun:  :rusine:  :dinti: poze:nebun: :rusine: :dinti:
04.02.200822.2KB

 
poze emo
27.10.200753.5KB
:nod: poze:nod:
04.02.20083.5KB
sora lu meadow ii plc de 16 ani si e un pic rea MADISON:este sora lu Meadow ii plc de Sebastian,are 16 ani si e un pic rea
11.03.200820.9KB
poze emo
21.12.200721.7KB

 
poze cu trupa
06.11.200741.7KB
:) poze:)
04.02.200835.2KB
mda....bun venit, mumosu' lu' mama ! sper s te simti bn p aici...:d o da...sa ma prezintmda....bun venit, mumosu' lu' mama ! sper s te simti bn p aici...:D
04.11.200745.7KB
are niste ochi...o doamne :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: poze cu tomyare niste ochi...o doamne :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
27.10.200732.8KB

 
ms ms dar asta is eu...poooz you all poezii pentru tomms ms dar asta is eu...poooz you all
22.11.200746.8KB
:d  :d poze:D :D
04.02.200811.4KB
bunica restul nush ce poze sa pun mai snt bunica josephine si bunicul joe charlie and the chocolateBunica Georgiana....si restul nush ce poze sa pun mai snt Bunica Josephine si Bunicul Joe
03.03.200819.6KB
nush unde o gaseste pe fata asta asa perfecta da dc el spera :hi: are cam multe pretentzii fatanush unde o gaseste pe fata asta asa perfecta da dc el spera :hi: are cam multe pretentzii
04.11.20074.5KB

 
ooooh :dinti:  :nebun:  :nebun: my chemical romanceooooh :dinti: :nebun: :nebun:
05.02.200822.4KB
poze cu trupa
27.10.200755.4KB
:limba: poze:limba:
04.02.200824.7KB
poze emo
27.10.200723.9KB

 
:dinti: poze:dinti:
04.02.20084.9KB
deci...o urasc...e cea my idioata dupa parerea mea...my bine mariah carey(kre o urask sh p fufa astadeci...o urasc...e cea my idioata dupa parerea mea...my bine mariah carey(KRE O URASK SH P EA)...DEcat FUFA ASTA INTERNATZIONLA :x :x :x
02.02.20082.8KB
:nod: poze:nod:
04.02.200831.2KB
augustus gloop charlie and the chocolate factoryAugustus Gloop
04.03.200819KB

 
:)  :) poze cu bill:) :)
27.02.20083.8KB
sunt singura careia ii place? lafeesunt singura careia ii place?
22.11.20077.3KB
o sa se faca bine o data si o data bilutzu bolnavo sa se faca bine o data si o data
27.10.20077KB
era chiar frum blonda naibi :zzz:  :zzz: ce m.o fiera chiar frum blonda naibi :zzz: :zzz:
02.02.20083.6KB

 
poza d sus era pref cu bill acum pref cu trupa :zzz: poze cu trupapoza d sus era pref cu bill acum pref cu trupa :zzz:
21.10.200729.2KB
:rotfl: poze:rotfl:
04.02.20088.7KB
chapter 1
    cortina se ridica. lumea incepe sa aplaude. apoi linistea se abate asupra salii slabChapter 1 Cortina se ridica. Lumea incepe sa aplaude. Apoi linistea se abate asupra salii slab luminate. Pasesc usor pe scena, trag aer in piept si incep exercitiul foarte linistita pentru a nu incurca miscarile. Sunt acompaniata de alte cateva fete, putin mai in spatele meu. Sfarsitul exercitiului se apropie si ma nelinisteste ultima miscare..o pirueta in aer ce trebuie facuta cu rapiditate. In culise, Jentina si Sean stateau cu sufletele la gura, dar cea mai nelinistita dintre toti cred ca este Misha, antrenoarea si coregrafa mea. Trag o privire rapida catre ea si ii fac cu ochiul ca s-o mai linistesc putin..se pare ca intelege mesajul meu si se duce in spate unde erau si cei doi..alerg usor si gratios, apoi imi iau avant si sar in sus. Fac pirueta..trebuie sa ma invart de 5 ori intr-o fractiune de secunda..m-am antrenat mult si la repetitii imi iesea pirueta..dar aterizarea..mereu ma incurcam. Piciorul drept este primul care atinge pamantul, apoi sic el stang..am reusit! Am reusit aproape imposibilul..fac o plecaciune la public si le fac cu mana. Incep sa fluiere..le zambesc larg..le mai fac o data cu mana apoi ma indrept alergand spre culise. Aici Misha ma ia prima in brate si ma felicita. Apoi langa ea vine si Jentina care astepta sa ma imbratiseze.. -“aaa, bravo Cryssa, ai fost minunata acolo pe scena! Se auzea o voce din spate.. Ahh, era Sean, mereu face asa. Ma felicita chiar daca am facut totul corect sau nu..imi place asta la el..ma imbratisez si cu prietena mea si apoi si cu Sean..ma indrept apoi catre cabina mea pentru a ma schimba de hainele de scena.. dupa 2-3 comm`uri si "chapter 2"
28.10.20077KB
poze cu trupa
27.10.200759.8KB

 
;) poze;)
04.02.200824.6KB
poze cu bill
27.10.200724.2KB
:x poze:x
04.02.200851.1KB
:zzz: poze cu noi:zzz:
08.03.200822.6KB
InapoiInainte