Colectia de poze tokiohotelprahova.3xforum.ro
Total 636 poze.

InapoiInainte

 
misha jane – profesoara de balet a cryssei, are 39 
                de ani, o va ajuta foarte multMisha Jane – profesoara de balet a Cryssei, are 39 De ani, o va ajuta foarte mult pe fata. Ii place sa mearga in calatorii Linistitoare alaturi de cei dragi. Misha
28.10.200727.8KB
:nebun: poze:nebun:
04.02.200830.3KB
poze cu trupa
27.10.200740.9KB
:zzz: my chemical romance:zzz:
05.02.200841.5KB

 
poze cu bill
27.10.200726KB
:limba: poze:limba:
04.02.200855.7KB
sufar si nimeni nu ma si nimeni nu ma vede,
tip si nimeni nu ma aude. 
inima mi-e in tu esti preaSufar si nimeni nu ma intelege, Plang si nimeni nu ma vede, Tip si nimeni nu ma aude. Inima mi-e ranita... Plange in singuratate... Ca tu esti prea departe... Si incet incet simt cum sangele Clocoteste in mine Cum inima bate din ce in ce mai tare Lacrimile-mi curg in nestire Si sufletu-mi arde de moarte... Durerea-mi apasa pieptul Doare...dar doare asa placut... Sange nu mai e... Acum Tristetea imi curge prin vene... Si viata incet, se scurge din mine Iti vad chipul ptr cateva clipe Esti aievea? Sau esti doar o fantasma a trecutului, Venita sa-mi bantuie visele, Facandu-le mai dulci? Ma apropii de tine Dar brusc dispari Atunci stiu ca n-ai fost decat o amagire, Doar o amintire, Un singur moment intr-un infinit de ani O adiere de vant, Un inger cazut... Sufar si nimeni nu ma intelege, Plang si nimeni nu ma vede, Tip si nimeni nu ma aude. Inima mi-e ranita... Plange in singuratate... Ca tu esti prea departe... Si incet incet simt cum sangele Clocoteste in mine Cum inima bate din ce in ce mai tare Lacrimile-mi curg in nestire Si sufletu-mi arde de moarte... Durerea-mi apasa pieptul Doare...dar doare asa placut... Sange nu mai e... Acum Tristetea imi curge prin vene... Si viata incet, se scurge din mine Iti vad chipul ptr cateva clipe Esti aievea? Sau esti doar o fantasma a trecutului, Venita sa-mi bantuie visele, Facandu-le mai dulci? Ma apropii de tine Dar brusc dispari Atunci stiu ca n-ai fost decat o amagire, Doar o amintire, Un singur moment intr-un infinit de ani O adiere de vant, Un inger Un inger cazut...
03.11.200733.9KB
poze cu tomy:surprised:
04.03.200837.7KB

 
:)  :) poze cu bill:) :)
27.02.200828.7KB
avetzi o bluza preferata sau un ursuletz de plus de care nu va eu negre decat :zzz: lucruriavetzi o bluza preferata sau un ursuletz de plus de care nu va despartizi? eu nu....haine negre decat :zzz:
22.11.200730.2KB
:)  :rusine: accesorii:) :rusine:
21.10.200712.3KB
:zzz: poze:zzz:
04.02.200816.9KB

 
stiu sunt urata :d poze cu noistiu sunt urata :D
08.03.200832.3KB
cu cine legi cantecul vostru familyCu cine legi cantecul vostru "Dysfunctional Family"? Luminor: Cu tatal meu. Nu mai am nici un contact cu el. Cum s-a ajuns la asa ceva? Luminor: Intelegerea dintre noi a devenit foarte proasta inca din copilarie. Tatal meu e soldat. Pentru el erau disciplina si ordinea foarte importante. Dintotdeauna eu eram altfel. Voiam sa fac ceea ce vreau, sa imi traiesc viata la maxim. Asta era foarte greu pentru el. Am inceput deja la 10 ani sa imi las parul sa creasca, iar la 11 ani am inceput sa ma machiez. Asta a fost pentru tatal meu o catastrofa, iar pentru noi, primul stres adevarat. Si ce s-a intamplat apoi? Luminor: Cand eram la scoala, iar colegii isi bateau joc de mine, ca aratam altfel, tatal meu le-a dat mereu dreptate. Zicea ca eu sunt singur de vina, si as putea sa schimb chestia asta daca eram ca ceilalti. Dar daca as fii fost ca ceilalti, asta ar fii insemnat pentru mine apusul. De ce ai fost altfel decat ceilalti? Luminor: Trebuia sa fiu, ceea ce sunt. Orice abatere insemna ca ma rup. Doar eram foarte diferit si extrem - cu hainele, cu machiajul si cu hobby-urile mele. De atunci voiam sa stau pe o scena, dar tatal meu nu a inteles. Ce a spus? Luminor: Ca astea sunt doar vise. Zicea ca doar atunci cand o sa fiu ca toti ceilalti o sa fiu matur. Imi spunea mereu ca ceea ce sunt, si ceea ce traiesc este foarte ciudat. Pentru el eu eram o dezamagire si foarte anormal. Si apoi? Ce s-a mai intamplat? Luminor: Intr-un timp nu mai putea sa ma suporte. Sau daca da, atunci era mereu ca un dusman. Emotional, asta a fost pentru mine foarte dureros. Mereu eram singur, dar daca si cineva din familie iti devine dusman... este foarte trist. De accea am plecat la 17 ani. M-am gandit ca daca sunt singur, atunci sa traiesc si singur. Prieteni nu aveam pe vremea aceea. Toate astea suna foarte trist... Luminor: Da, nu am avut adolescenta. Asa ceva nu a existat pentru mine. Cand mi-am dezvoltat personalitatea, trebuia sa si lupt pentru ea. Trebuia sa devin din copil adolescent. Copilaria mea s-a terminat la varsta de 11 ani. Dupa ce ai plecat de acasa, a devenit situatia mai usoara? Luminor: La inceput era ca in iad. Nu stiam unde pot trai. Mi-am castigat existenta cu job-uri la opera sau la un bar. Dar cand nu erau job-uri, nu existau nici bani. Erau zile in care trebuia sa mor de foame. Chiria nu o puteam plati mereu. A fost foarte rau. Nu ti-ai pierdut pofta de viata? Luminor: Da si nu. Ceea ce m-a tinut in viata a fost pasiunea mea. Am trecut prin aceste timpuri dificile, ca sa ajung la ceea ce am vrut mereu: sa traiesc ceea ce sunt. Mereu am crezut in mine, si din cauza asta cred ca am si reusit. A fost o lupta grea. Dar m-a facut ceea ce sunt azi. Si cum te intelegeai cu mama ta? Luminor: Bine. Mama e ca mine, si de fiecare data m-a inteles. Asta a condus la probleme intre parintii mei. Si pana la urma s-au despratit. Finantial, mama nu ma putea ajuta, caci nici ea nu avea bani. Mai ai frati/surori? Luminor: Da, un frate care are 25 de ani. Momentan nu avem prea mult contact. In copilarie ne intelegeam destul de bine. Dar suntem foarte diferiti. Si cum e azi relatia cu tatal tau? Luminor: Mult timp nu am avut contact. Apoi foarte putin, iar apoi deloc. Crezi ca se va schimba ceva intre voi? Luminor: Nu stiu. As vrea sa am contact cu el, dar cand ma gandesc la trecut... Dar sper sa ne impacam, si sa inteleaga ca eu sunt altfel. E adevarat ca atunci ai fost terminat din cauza problemelor? Luminor: Da. Intre 17 si 19 ani am avut o relatie cu o fata. A fost prima mea dragoste, care apoi a murit dintr-o data. Parintii ei au fost impotiva relatiei noastre, asa ca nu am putut sa ma duc la inmormantare, ca sa imi iau ramas bun. Tatal meu nu stie nimic despre aceasta tragedie. Nu prea a mai aflat multe lucruri despre viata mea in ultimul timp. Cum crezi ca va reactiona daca te va vedea la TV? Luminor: Cred ca se va enerva inconstient. Mereu a crezut ca nu voi reusi niciodata. Ti se pare incorect, ca a trebuit sa ai atatea experiente negative in viata? Luminor: Nu. Experientele astea m-au terminat, dar si invatat. Fara toate astea nu as fii putut fii azi asta, ce sunt. De accea pot accepta toate astea. Normal ca mi-as fii dorit o adolescenta adevarata. Pe de alta parte, cred ca povestea mea m-a facut ceva deosebit. Toata lumea trebuie sa creada in ceea ce este. Iar eu nu spun toate astea doar asa, ci stiu si despre ce vorbesc. =( =( =( =( :( :( :( :( :( ce trista copilarie si adolescenta :( :( :(
30.04.20088.5KB
nu aruncatzi cu rosii in pt eamdea...bitch
02.02.20082.8KB
:dinti: poze:dinti:
04.02.200815.4KB

 
:zzz: poze:zzz:
04.02.20083.4KB
:cool: poze:cool:
15.01.200816.8KB
sa vedem cat de fotogenici :nod: poze cu noisa vedem cat de fotogenici sunteti...:D :nod:
04.11.200735.4KB
:nebun:  :limba: accesorii:nebun: :limba:
21.10.200710.2KB

 
:dinti: poze:dinti:
04.02.20089.7KB
poze cu tomy
27.10.200751.6KB
:nebun: poze:nebun:
04.02.20086.2KB
5 la 4:27 in patul lui si urla: sipirudsi ataca fugiti pentru vietile cand te duci sa il trezesti5 La 4:27 dimineatza,sari in patul lui si urla: Sipirudsi ataca,spiridusi ataca fugiti pentru vietile voastre. 16 Cand te duci sa il trezesti dimineata intreaba-l de unde vin bebelusi. "Bill, de unde vin bebelusii?" :rotfl: :rotfl: a fost penala faza asta
27.10.20077KB

 
poze emo
21.12.200722.1KB
:rusine: poze:rusine:
04.02.200826.5KB
tom kaulitz – personajul principal din acest fic; nu este foarte schimbat la character; in fic vaTom Kaulitz – personajul principal din acest fic; nu este foarte schimbat la character; in fic va avea varste diferite pentru ca “el ne povesteste viata sa..”..cand va incepe fic`ul va avea 12 ani.. Tom
29.10.200754KB
din vremurile bune.... ce m.o fidin vremurile bune....
02.02.20086.8KB

 
:limba: poze cu tomy:limba:
28.11.200729KB
poze cu trupa
27.10.200738.4KB
ja ja..de 2 l-ati visat?ja ja..de 2 ori..yuy..:D
22.10.200719.1KB
dap colegii gustav cu colegi de clsdap colegii
21.10.20078.1KB

 
:nod: baiatu' asta e prea mijto:nod:
02.02.20084.1KB
dc? hai mai viatza e asa ce sa gandesti roz? sau era ce te-a supilat! :( esti suparat/a acum?dc? hai mai viatza e asa neagra...de ce sa gandesti roz? sau era invers...spune-ne ce te-a supilat! :(
24.11.200735.6KB
chapter 2  
     ma indrept apoi catre cabina mea pentru a ma schimba de hainele de acolo este deChapter 2 Ma indrept apoi catre cabina mea pentru a ma schimba de hainele de scena..pana acolo este de parcurs un coridor lung..ee, asta e. trebuie sa o fac si p-asta chiar daca nu mai pot de oboseala. Deschid usor usa. Aud un bocanit puternic care venea din camera..intru.. -“pleaca din cabina mea acum!!!!!!!!!!!” Aveam ochii inchisi..cand i-am deschis nu era nimeni sau nimic..toate erau la locul lor..m-am gandit ca poate zgomotul o fi venit de deasupra cabinei mele. Nu am bagat de seama..m-am schimbat iar hainele de scena le-am inghesuit intr-un rucsac si am iesit repde afara..cei 3 ma asteptau.. -“esti gata?” ma intreaba Jentina.. -“da..haideti sa luam masa intr-un restaurant..va invitam Acasa la mine dar abia m-am mutat si nu am nimic aranjat..” -“nu e nimic..mergem intr-un restaurant..si daca vrei putem sa venim in weekend sa te ajutam!” spunea Misha in timp ce isi scotea din geanta o sticla de apa care mi-o da.. O desfac si beau aproape toata sticla..mi-a fost foarte sete. Ahh, am uitat sa va spun ca m-am mutat intr-o casa noua acum 2 saptamani pentru a fi mai aproape de sala de antrenamente..este foarte mare casa..dar arata jalnic. Mi s-a parut foarte bizar faptul ca este foarte mare si are o multime de camera, dar pretul a fost foarte mic..fosta propietara, Mira Adam, mi-a spus ca ea nu a mai stat in acea casa de aproximativ 40 de ani..femeia e batrana, are 63 de ani..dar motivul pentru care nu a mai stat in acea casa nu a vrut sa mi-l dezvaluie..
31.10.20077KB
:rotfl: poze:rotfl:
04.02.20083.4KB

 
:cool: baiatu' asta e prea mijto:cool:
02.02.20083.1KB
ma lasatzi si aici sa pun poze nu? :rotfl: pozema lasatzi si aici sa pun poze nu? :rotfl:
04.02.200830.4KB
poze emo
27.10.200739.3KB
:dinti: leona lewis:dinti:
02.02.20083.1KB
InapoiInainte